SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót z siłki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
chcę wam opowiedzieć co mi si przytrafiło dziś jak wracałem do domu, była dokładnie 22.30 wsiadam w autobus lini 71 (Bydgoszcz)jak od kilku lat bez biletu i nagle podchodzi do mnie typek wyciąga jakąś białą legitymacje (niebieski pasek i czarna litera P )wyciągną ją na dosłownie 2 sek i chowa do kieszeni, więc go od razu wyśmiałem w pysk i mowie mu że mam bilet ale mu nie pokaż bo nie ma identyfikatora w widocznym miejscu on że w takim razie wzywa straż miejska. Ja spokojnie mówię mu ok i woła kolegę kolega jednak "sprawdzał i pojechał dalej) co było dziwne bo było ich 2 (pierwszy raz widziałem na oczy a znam prawie wszystkich kanarów) i zawsze jadą minimum w trójkę w dzień, a tu późny wieczór niebezpieczna dzielnica i tylko 2 dojechaliśmy do mojego przystanku wiec mówię mu ze wychodzimy bo to mój przystanek, czekamy 10 minut mi pizga. spotykam kumpla i mu opisuje sytuacje (mój kolega jako że bardziej nerwowy od razu chciał mu "***nąć ze łba") on wziął telefon i niby dzwoni na psy, jak skończył to mu powiedziałem że najpierw wybiera się numer i że jak dzwoni ze zgłoszeniem to najpierw trzeba się przedstawić. pośmiałem się z kumplem jeszcze 10 minut i poszliśmy do domu "kanar" zniknął dopiero jak go zaprosiłem do ciemnej bramy.cały czas czułem od niego alkohol.

Aa w pewnym momencie powiedziałem mu żeby mnie spisał (on że niema tego bloczku tylko kolega ma) aja mu to w telefonie, nazywam się hoy Ci w pupę

A teraz żałuję że go nie zmasakrowałem... miał by nauczkę że niektórych ludzi, nie próbuje się oszukać...

Zmieniony przez - wMichal w dniu 2010-01-09 02:28:54

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
miałem podobną sytuacje, wracałem z pracy około 23.30, siedzę sobie spokojnie i słyszę za mną jak ludzie z kogoś szydzą po jakiś pietnastu sekundach podchodzi do mnie jakaś łąjza z hasłem bilet do kontroli. Szybko się po autobusie rozejrzałem i tylko tego jednego czopka zobaczyłem, z uśmiechem na gębie się go zapytałem "co cię ****a po*******iło, śmierci się nie boisz?" a on z uporem maniaka żebym mu bilet pokazał, pożegnałem go słowami żeby się ode mnie od*******ił. To był dopiero kamikadze, sam jeden przed północą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jezdzac autobusem, korzystasz z uslugi za ktora sie placi, wiec kup bilet, jak kazdy kupi bilet to komfort jazdy pewnie bedzie wiekszy. Nie wiem jak jest w tej chwili bo od dawna nie jezdze autobusami, ale jak jezdzilem to zawsze odbijalem bilet.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ja to zawsze jak kupuje bilet 0 kanarow
A jak kurcze nie kupie to sa na 100%

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,miał by nauczkę że niektórych ludzi, nie próbuje się oszukać"
Miedzy innymi przez takich jak ty w Polsce jest tak a nie inaczej OSZUŚCIE!!!! :
,,od kilku lat bez biletu"

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2010-01-09 11:20:08

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
9 lat jazdy autobusem z czego około 5 razy bez biletu a złapali mnie 2 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
nie kasuje biletu od kiedy musiałem zapłacić mandat za to że niby skasowałem go po tym jak kanar ogłosił kontrole to był mój jedyny mandat.
Ale tamten koleś się ewidentnie podszywał pod kanara

Zmieniony przez - wMichal w dniu 2010-01-09 15:41:15

Zmieniony przez - wMichal w dniu 2010-01-09 16:34:48

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
tez tak mialem , poprosilem kanara o pokazanie identyfikatora to mignal mi nim ze nawet nie zdazylem zobaczyc czy chociaz na zdjeciu to on , walilo od niego spirytusem i trzesly mu sie rece jak menelowi ( moze ze strachu bo bylo nas paru na tyle tez pozno) zapomnialem akurat wtedy biletu , a on mi wypisal niby mandat na jakiejs kartce chocby z zeszytu wyrwanej haha i straszyl jakie to konsekwencje nie beda jak nie zaplace i byl tylko nr konta. Nie zaplacilem oczywiscie , kartka poleciala do kosza a od zdazenia minely jakies 2 latka i nic nie przyszlo. pozdro

na pewno są szulerzy wsród spoleczenstwa kanrskiego xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

słuchawki-jakie ?

Następny temat

Stojaki Marbo i Kelton

WHEY premium