SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłownię!! POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
Witam. Miałem przerwę ponad półtora roku. Wyjechałem za granice, praca na budowie. Ogólnie jednak strasznie się upasłem. Miałem kaloryfer na brzuchu i prawie 38 w łapce. W związku z tym że nie cwiczyłem na silowni tylko pracowałem i dużo jadełem ( tłuste, ostre jedzenie, słodycze, piwo, fajki ) zrobiła mi się oponka na brzuchu, w ramionach spadło do 36 cm i ogólnie podupadłem. Przy wzroscie 182 cm waze teraz 90 kg i ta sytuacja mnie przeraża. Postanowiłem więc wziaśc się za siebie i odzyskac utraconą formę. Nie chcę jednak robic tego w jakis brutalny sposób ponieważ boje się że pojawią sie rozstępy i problemy zwiazane z szybką utratą wagi. Proszę więc was o pomoc. Chodzi o to żeby poradzic jak ułożyc plan treningowy ( siłownia, bieganie, trening brzucha ) w ciągu tygodnia. Na początek nie za intensywny żebym mógł się wdrożyc. Jeśli poradzicie jakieś suplementy odnośnie utraty wagi tez je rozważę chociaż wiem że cwiczenia to podstawa. Mam nadzieje że jakoś mi dopomożecie. Pozdro

Take them everything, give them nothing!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Jesli chodzi o suplementy to radzil bym ci sie narazie skupic na diecie, nie musi to byc codzinnie to samo tylko zebys wiedzial jak sie odzywiac. CO jesc,jak,ile o jakich godzinach itp.
Co do treningu to tu masz link https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html Zapraszam jeszcze do lektury poszperaj na SFD jest tego na prawde sporo. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Co do treningu to ten ktory podal kolega wyrzej bedzie dobry. Wybierz wersje ze na stacji jestes 30s. Nie rob na ilosc powtorzen. Po 4 tygodniach ACT mozesz zaczac stopniowo dodawac do niego aeroby (np. rowerek stacjonarny) w dni nietreningowe. Mozesz zaczac od banalnych 10 min i stopniowo zwiekszac ilosc aerobow o 5 min tygodniowo.

No i najwazniejsze: DIETA bez niej ciezko o zrzucanie wagi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
jesli chcesz koniecznie jakas odzywke na utrate tluszczu to CLA ale ja bym radzil pozadne treningi i dieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
Robie ACT. Do tego mam dietę nie pamiętam już którą z SFD gdzieś znalazłem. Dodatkowo w dni nie treningowe biegam i brzuszki. Szykuje się też do 6 weirda. Za jakieś 5-7 tygodni napisze jakie efekty tego procederu są. Jak narazie na wadze elektronicznej po 2 tygodniach 1 kg poszło w dół i spodnie dopinają się bez problemu więc gołym okiem widać poprawę. Pozdro

Take them everything, give them nothing!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - pomoc

Następny temat

trening

Wiecej