SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do normalnego jedzenia?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Witam, pisze ponieważ myślę ze znajde tu fachowa porade. A wiec tak mam 162 cm wzrostu,jakis czas temu schudłam z 57 kg na 50 kg, chciałabym utrzymać tą wagę, chciałam też dodać ,że genealnie mam chyba dosyć dobra przemiane materii, bo przy takich ilościach spożywanego jdzenia jak wcśniej, to powinnam sie roztyć jak beczka.A więc chciałabym utrzymac ta wage, jednakże teraz zjadam bardzo mało jdzenia, za mał ponieważ generalnie często sie głodze, czy zwiekszajac ilość jedzenia, oczywiście do takiego stopnia żeby sie nie przejadać, ale też nie głodzić, uda utrzymac mi sie wage i nie roztyć? chodzi o to,że chciałabym zacząć nrmanie jesc tym bardziej ze nie byłam jakims strasznym grubasem,żęby teraz przez cale zycie byc na diecie, i nie chce całe życie sie głodzić, ale też strasznie boje sie ze utyje. czy możecie mi cos poradzić. Dziekuje i pzdrPowrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Po prostu spożywać tyle kalorii ile potrzebujesz i dostarczać odpowiednich składników i tyć nie będziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62102
Poczytaj na temat odzywiania,jest dużo na ten temat w postach podwieszonych.Dieta nie polega na głodzeniu sie,tylko na nie jedzeniu pewnych produktów żywnościwych i utrzymywaniu pewnego bilansu kalorycznego.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
utyjesz tak czy siak.

trzeba bylo tysiac razy sie zastanowic zanim zaczelas sie glodzic.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Jeśli będzie się stopniowo wracać do swojego normalnego zapotrzebowania kalorycznego to mocno nie utyje. Nie można przerywać też ćwiczeń. No i rzecz ważna, jak ktoś już napisał. Oprócz tego ile się je, jeszcze ważniejsze chyba jest co się je.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJA EKTO DIETA :D

Następny temat

dziwna budowa ciała

WHEY premium