SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót - redukcja pod okiem Obliques

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to zalezy od ciebie, po siłowych bym zostawiła 30min (prócz jednego dnia na nogi), i dzień wolny zrobiłabym na prawde wolnym, a weekend to tak jak ci sie widzi rekreacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
po siłowych bym zostawiła 30min (prócz jednego dnia na nogi, który to dzień ten bez aerobów po siłowym?
Środę zostawiam wolną nie robię nic w takim razie a weekend tak jak napisałaś Iza rekreacyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Trening wczorajszy
Dzień 3 - 13.03.2013

Nogi
1. Przysiad 5x 6-8 powt.
8x40, 8x40, 8x44, 8x44, 7x 48kg,
2a. Suwnica neutralnie 4x 8-10 powt.
10x 60, 10x 60, 10x 64, 10x68 kg
2b. Przysiad wąsko ze sztangielkami 4x8-10 powt.90s.
10x 7kg na rękę, 10x7, 10x 8, 9x9kg
3. odwodzenie nóg 4x 10-12 powt. 60 s. przerwy
12x40kg, 12x45, 12x50, 10x55kg
Interwały bieżnia 4x30/30

Jako aeroby spinning 45 minut.
Trening jest super dzisiaj trochę czuje nogi ale zakwaszenia strasznego nie ma.
Mam pytanie czy jak robię przysiad ze sztangielkami to mam podłożyć krążek pod każdą piętę tak jak to widać na filmikach z youtobe czy nie?
I jeszcze jedno "prostowanie ramion na wyciągu" używam drążka i nachwytem czy sznura?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nic nie podkładać, za to zrób sobie filmik z przysiadu na sucho i mi podeślij
rób z waskim drązkiem prostowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Dopadło mnie zapalenie oskrzeli.
Wczoraj po południu dostałam wysokiej gorączki i strasznie kaszle.
Treningu wczoraj nie było i dzisiaj też nie dam rady. Super start!!!

Nie mogę jeść na sam widok jedzenie robi mi się niedobrze. Coś próbuje wrzucać ale najlepiej w formie pitnej. Jajca surowe mogą być. Ryba i ryż to rosły mi w papie, cała reszta też. Muszę zakupić chyba białko to zawsze się nada w takich właśnie przypadkach.

W poniedziałek nagram filmiki i prześlę Ci Iza bo naprawdę nie mam siły.

A oto miska z wczoraj:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Dzień piąty - 15.03.2013
Dzień beztreningowy - chorubsko
Dzisiejsza miska bardzo słaba:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to zaczęłaś :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Jestem z powrotem.
Co prawda dalej chora ale nie poddam się dzisiaj był już trening. Trochę było ciężko, ale przeszłam.
Myślałam, że przez weekend się wykuruję, ale niestety nie. Dzisiaj byłam u lekarza i antybiotyk, ventinol-wziew, prześwietlenie płuc i podejrzenie astmy

Przez sobotę i niedziele niestety nie dałam rady z dietą. Kaloryczność była mniejsza ale jadłam czysto.

Dzisiejsza miska 18.03.2013



Plus 18 g. ww. z warzywek było ich około 450 gram

A teraz trening dzisiejszy:
1.Wyciskanie na płaskiej
8x16kg, 8x 20, 8x24, 6x24, 8x20kg
2. Wyciskanie sztangielek na skosie
10x8kg, 9x9kg, 7x9, 6x8 kg
3. rozpiętki
12x3kg, 12x3 kg, 8x4kg

1. Przyciąganie drążka dolnego
8x35, 8x35, 8x38, 6x40, 7x38kg
2. ściąganie drążka górnego
12x35, 12x38, 12x38, 8x40kg
3. wiosło sztangielką w oparciu o ławkę
12x8, 12x9, 12x9kg, 12x10kg.

A teraz moje dzisiejsze spostrzeżenia. Słabość totalna problemy z oddychaniem zwłaszcza na aerobach dlatego też było tylko 20 min. bieżni na podwyższenie 6 ale tylko szybki spacer na 7.
Zauważyłam,że mam słabszą prawą rękę. W dzieciństwie miałam złamany obojczyk i tak myślę czy to może być przyczyną?

Przy wyciskaniu na płaskiejciężko jest mi zrobić progres bo obciążniki mają najmniej po 2 kg i jak już wrzucę 24kg to zaczynam bardzo czuć prawe ramię a właściwie chyba przedramię.

Przy wyciskaniu sztangielek na skosie znowu czuję te prawe przedramię zwłaszcza przy pierwszym wycisku później idzie już lepiej jak jest ruch ciągły.

Przy rozpiętkach też czuje tę rękę. Nawet teraz jak piszę czuje,że ta ręka jest bardziej wymęczona.

Przyciąganie drążka dolnego - ja robię to siedząć i ciągne do brzucha, ale tak dzisiaj pomyślałam, że to chyba nie tak. Stoję i ciągnę wyciąg dolny do wysokości pępka?

Jutro postaram się przesłać filmiki jak mnie córa nauczy. I tak sobie myślę Iza, że chyba porobię filmy z wszystkich ćwiczeń tak do oceny - bynajmniej z tych w których nie jestem pewna techniki.

Mam jeszcze pytanie co do warzyw. Czy mogę używać mieszanek mrożonych?
Najbardziej smakuje mi mieszanka chińska, ale tam jest bambus i tak myślę, że może będę wrzucać ją do miski (rozpiski z miseczki) a nie tak jak w rozpisce od Ciebie Iza za każde 150 gram warzyw (co prawda te w mieszance chińskiej nie są zielone wszystkie)- 6 g ww.
Bardzo smakują mi mieszanki np. mięso, krewetki i ryż podsmażane na oleju kokosowym z mrożonymi warzywami, ale nie jestem pewna czy tak mogę?






Zmieniony przez - anik123 w dniu 2013-03-18 23:01:27

Zmieniony przez - anik123 w dniu 2013-03-18 23:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
warzywa mrozone oczywwrzucaj, w mieszankach te ilości warzyw nei sa porażające wiec olej to globalnie
i nie ćwicz na chorego, jaki to ma sens, jezli masz jakąkolwiek siłe to zrób spacer albo ćwiczenia yogi czy callaneticsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
To te warzywa mrożone mam dodawać w rozpiskę miski czy nie. Czy tylko wpisać je na zakończenie dnia jako węgle?

Nie mam temperatury więc nie jest aż tak źle na treningu tylko trochę mniej siły. Spacery z psiakiem rozpocznę od dzisiaj.
A co z tą prawą niedomagającą stroną? Co to może być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magwi / dziennik

Następny temat

Początki

WHEY premium