SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powolny spalacz dla bf 30

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Cześć , szukam słabego spalacza który będę mógł stosować z 6 miesięcy przy (w miare dopiętej diecie) i powrocie do treningów. Dodam że zamierzam przez ten okres jako wspomaganie wypijać wieczorami szklankę czystku, zielonej herbaty i wody z octem jabłkowym. Staż mam duży i w sowjej karierze stosowałem już mocne lipo 6 black itp, ale to jak zejdę do przynajmniej 15% bf jako coś na docinke
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Uważasz, że już przy 30% potrzebujesz spalacza?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja bym jedynie kofeine wrzucił przed treningiem jak chcesz pobudzenia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Pisałem że typowego spalacza termogenika zastosuje na końcu odchudzania, a szukam czegoś lajtowego wspomagającego odchudzanie. Ktoś kiedyś pisał o jakiś ziołowych tabsach z chromem, ale nie moge sobie przypomnieć. Z kofeiną byłbym ostrożny, bo kolega się uzależnił od tych tabsów dosłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Osobiście bym działania ukierunkowane na poprawę wrażliwości insulinowej. Nie tyle skupił się na działaniach termogennych co naprawie metabolizmu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
czyli nikt nie wie co doradzić>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
poczytałem sobie o wrażliwości insulinowej i u mnie się zgadza w 100% bo jak ćwiczyłem i robiłem mase to mimo diety w dużym stopniu tłuszcz a na diecie redukcyjnej gubiłem mięśnie mimo brania bcaa itp. Patcząc na wskazówki to po prostu zdrowo się odżywiać to podwyższy się wrażliwość insulinowa czyli 1. 0 cukrów rafinowanych nawet tych z owoców 2. 0 złych tłuszczy 3. brać omega 3 4. pić zdrowe herbaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Dodatkowo berberyna, Ala i chrom i powinno zagrać wszystko. Miks 2-3 razy dziennie do posiłków weglowodanowych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nawodnienie na treningu.

Następny temat

Kolejny spalacz

WHEY premium