SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powazny problem po PH - brak libido, drastyczny spadek masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Antonek Arremedex to mocniejszy Novedex, wszystkie składniki x2, ale jakiej jakości jeszcze nikt się nie wypowiadał ze stosujących... Jeszcze za mało znane na naszym rynku.

Kompleks Arremedex XT: 900mg

4-Androstene-3,6,17-trione 200 mg
8 XOX 200 mg
[5-methyl-7-methoxyisoflavone] 100 mg
[6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol] 40 mg
[3, 17-keto-etiochol-triene] 40 mg
[3,5,7-trihydroxy-4-methoxyflavone] 40 mg
7-isopropoxyisoflavone 100 mg
5,7 dihydroxyflavone 35 mg
20-hydroxyecdysone 35 mg
Isoflavonol 100 mg
Zinc 10 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Aremedex to takie kombo inhibitorów aroamatazy i izoflawonów , któr mają zwiekszyć przyswajalnośc białek. Ale panowie jeszcze jedna uwaga. Zgadza się z poprzednia wypowiedzią, że przy stosowaniu spawna 19-nosra coś tam ma przekształacać się z założenia w trenbolon i m wpływ na prolaktynę a to własnie prolaktyna daje deka dik. Dlatego ja osobiście polecałbym przy srodtkach typu trena , spawn, trenadrol itp. doadć coś takiego jak revolt z kilosport lub dołączyć suus 500, który ma w swym skłąddzie środek blokujący prolaktynę. W ostateczności od połowy cyklu na tych ph dodać restore z ARLi i do odbloku też, gdyż jest tam jakiś związek (podobno ziołowy?!), który też pozwala ogarnąc problemy z prolaktyną.
A co do stoswania zbyt dużych dawek clomidu i nolvy po ph to uważam, że w wielu przypadkach taki odblok u niedoświadczonych zjadczy ph może przynieść więcej szkody niż pomóc. Blok i powrót po cyklu do normy hormonalnej jest sprawa indywidualną ale ja (to tylko moja opinia po doświadczeniach jakie prowadziłęm po ph), że lepiej zmnijeszyć dawki clomidu i nolvy a dawać buzery testa i inhibitory aroamatazy.
Ja bardzo cenię sobie novedex z gasparii, restore, paravol, 6-oxo.
Jest jeszcze taka sugestia z mojej strony, że po silnych ph jak m-drol lepiej jest przejśc na słabsze i dobpiero odblok. Można też się zastanowic nad zastosowaniem zejścia z cyklu na ph a jednocześnie przedłużenia przez zastosowanie 11-oxo. Blokuje kortyzol i nie jest 17-alfa czyli nie ryje watroby. Po 2-3 tygodniach na 11-oxo łatwiej będzie zrobic odblok po cyklu na ph przy użyciu małych dawek clomu i nlvy a więcej przy użyciu środków ze sklepów wysyłkowych.
ALe każdy ma prawo do własnej opini ja swoją opieram na conajmniej 6 przykładach, które nadzorowałem osobiście u kolegów i nie było problemów z blokiem po ph.

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
DOZER5 to mam dalej szamac clomid czy nie??? zrobie te badania i zobaczymy w czym tkwi tak naprawde problem, czy to kwestia hormonow czy watroby ktora mnie ostro zaczela nap.....lac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Po takim okresie ja bym odstawił cloma i ciagnął dalej na buzerach testa. A co do wątroby to nie zaszkodzi po cyklu kombinacja essentiale i heaptil. Ponadto essentiale oprócz wątroby poprawi profil cholesterolowy. Wiem , bo jak byłem z badaniami u lekarza to sie okazało, że podwyższony alat czy aspat ma przełożenie na ten je-any cholesterol a ten nie pozwala na dobre krążenie obwodowe (a to jest niezbędne to dobrego wzwowdu-o k..rva!). Tak lekarz powiedział.

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
ok odstawiam clomid, essentiale od wczoraj podlaczone do arsenalu srodkow. A troce z innej strony, treningi mam dobre ale na srodkach jakich jade czylo no shotgun i horse power nie moge sie spompowac, nie czuje pompy czy to cale zamiesanie moze miec na to wplyw???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
Na h** stosujesz/stosowałeś nolve do odbloku po ph.Prohormony przeważnie konwetują do progesteronu i tutaj zgadzam się z Antonkiem,że musisz brać witaminę B6.To zamieszanie z odblokiem z dupy ma wpływ na pompę.Masz ujemny bilans azotowy,dlatego chudniesz i nie masz pompy podczas treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
mariusz0 - czyli co to znaczy ze mam ujemny bilans azotowy?? w czym jest tu problem?? i jak go usunac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
To znaczy,że przyswajasz za mało białka w organizmie.Masz obniżoną jego syntezę najprawdopodobniej poprzez zmniejszenie ilości testosteronu.Powiedz mi jeszcze ile spożywasz gramów białka na dobę,bo może zbyt mała ilość białka,które spożywasz może mieć na to wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
nie licze w tej chwili, z w kazdym posilku 40 g bialka dostarczam, plus 2 x whey protein, jedna rano jedna na noc, tyle ze jak na noc biore to sik w nocy ze 3/4 razy idzie no i malo wegli w sumie szamam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
Białka dostarczasz w zupełności.Nie jestem pewien,ale możesz mieć zaburzoną syntezę białek.Na czas odbloku zwiększ podaż węglowodanów,żeby tak szybko nie tracić na masie.Jak się odblokujesz bilans powinien się zrównoważyć.Można go poprawić lekami sterydowymi np. Deca-durabolinem lub metanabolem,ale to w skrajnych przypadkach najczęściej u dziadów z osteoporozą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omo+Deca - Depresja :)

Następny temat

zacapal

WHEY premium