SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy specjalistów :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Uriel z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej wszystkim, jestem nowy na forum :)!

Mam takie pytanie...
Chciałbym nabrać masy mięśniowej {w któtkim czasie!}, ale bez żadnych skutków ubocznych.
Mama zawsze mówi, że ci to do biorą to mają potem nasrane w głowie i robią się po***ani, a wujek kiedyś opowiadał, że jak się bierze odżywki to masa rośnie, ale po przerwaniu treningów spada maksymalnie i zostaje skóra...
Mam 15 lat, niedawno ważyłem 70kg przy wzroście 170cm {jak na mój wiek to sumo...}, ale schudłem w ok. 3 miesiące i mam 61kg i 180cm. Troche chudawy jestem i chce nabrać troche masy, a przede wszystkim mięśni :)...

Czy w tym wieku nie zaszkodzi mi, jak zacznę brać odżywki (np. impotencja!) albo coś?

Jeżeli nie to jakie te odżywki maja być?
W jakich ilościach się je bierze?
Ile trwa cykl takiego brania, żeby się dopakować?
Jak długo trzeba dziennie ćwiczyć, zęby były widoczne efekty?
Ile takowe kosztują {i na ile starczają!}?
Czy faktycznie po zerwaniu z ćwiczeniami mięśnie zanikajął?

Bardzo proszę o szczere odpowiedzi, troche się boję skutków ubocznych, a jednocześnie chce szybciej troszkę przypakować...

Czy jest duże ryzyko?

Czekam na odpowiedzi osób, które na tym się znają bardzo dobrze, najlepiej w szybkim czasie.

Za obszerne rady, odpowiedzi itp. przyznaje sogi, gdy tylko załapie abona, a napewno to zrobię :).

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Podstawą dla ciebie będzie dieta bo cała reszta jest tylko dodatkiem... Odwiedź dział odżywianie i poczytaj podwieszone posty i pytaj się tam jak czegoś nie rozumiesz... Spróbuj ułożyć diete i wrzuć ja do oceny... Odwiedź też dział trening i znajdź jakiś plan treningowy dla siebie... Myśle że na rok, dwa to w zupełności wystarczy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tribulus a 17 lat

Następny temat

carbo vs. gainer

WHEY premium