SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 0
Witam. Mam 17lat - moja masa ciała wynosi około 68kg przy 178cm wzrostu. Problem mój polega na tym, iż jestem gruby na klatce piersiowej jak i na brzuchu, a posiadam chude nogi. Chciałbym to zmienić. Od miesiąca regularnie biegam, odżywiam się zdrowo, unikam tłuszczów. Również ćwiczę w domu hantlami 12kilowymi na biceps, triceps oraz łydy. Bardzo chciałbym zmienić coś z tym i mieć odpowiednią lekko umięśnioną sylwetkę i nie mieć nóg jak "bocian" oraz mieć normalną posturę ciała również lekko umięśnioną. Zarzucam swoje zdjęcie na którym lekko nie widać zbytnio tej masy "tłuszczowej", lecz uwierzcie mi że jest ona bardzo widoczna. Czy potrzebna jest mi siłownia na zbudowanie odpowiedniej sylwetki klatki piersiowej? Czy wystarczą domowe ćwiczenia na klatkę piersiową typu: różnorakie pompki. Jakie ćwiczenia powinienem stosować na nogi? I czy również muszę robić ćwiczenia ABS na mięśnie brzucha, aby zgubić ten tłuszcz? Proszę o pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html  poczytaj posty podwieszone w dziale z odnośnika. oraz w dziale trening w domowych warunkach, choć siłownia jak najbardziej byłaby tu wskazana.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje do oceny

Następny temat

Podsumowanie i wnioski po IF i wyjściu na Reverse Diet

Wiecej