SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję pomocy dieta/ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Witam , mam ogromny problem ponieważ zaczęłam ćwiczyć na siłwoni " w końcu " jednak nie wiem co mam robić bo mam juz mętlik w głowie , jedni mówią tak drudzy tak . Mam 19 lat , 152 cm wzrostu i uwaga ważę 84 kg , zawsze jak zaczynałam coś robić szybko traciłam motywację z braku widocznych efektów . Chcę w końcu zmienić swoje życie i czuć się dobrze . Mój trening wygląda tak że 3x w tygodniu chodzę na siłownie , zaczynam 20 minut rowerka następnie 3 serie po 20 powtórzeń " grzbietów " , 3 ćwiczenia na brzuch i kończę 40 min rowerkiem ale ostatnio przerzuciłam się na bieżnie i chodzę 40' ( niestety kondycja nie pozwala mi na bieganie ) . Chciała bym aby ktoś mi doradził co mam robić , brakuje mi treningu siłowego i nie wiem kogo o niego zapytać . Tak samo dieta , nigdy nie patrzyłam na to co jem , przychodziły złe dni , głodówka , dieta taka siaka i owaka i NIC spadała waga ale wracała podwójnie . Jestem bardzo zła na siebie że nic z tym wcześniej nie zrobiłam , że się poddawałam jednak teraz Chcę być szczęśliwa . Mam nadzieję że doradzicie mi coś konkretnego abym wiedziała co robic , jak sobie z tym poradzić . Z góry dziękuję i w razie potrzeby załączę zdjęcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1859
Najważniejsze to chęć zmiany i dążenie do tego, efekty przyjdą z czasem. :)
Nie przejmuj się tym, że nie masz siły na bieganie na to również przyjdzie czas. Chodzenie na bieżni szybszym tempem też zrobi swoje, możesz spróbować chodzić pod górkę jeśli masz taką opcję w bieżni.
Rowerek, brzuszki, bieżnia są jak najbardziej ok, ważna jest systematyczność :)

Co do diety to niestety nie pomogę, musisz wybrać sobie taką w której będziesz potrafiła wytrwać i która przyniesie najlepsze dla Ciebie efekty.

Powodzenia, 3mam kciuki ;)

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W regulaminie działu Ladies masz plan dla początkujących


Moje najambitniejsze i najzgrabniejsze dziewczyny, w tym Viki- półfinalistka Debiutów 2013 w kategorii fitness bikini, uskuteczniały/-ją marsze i mają super wyniki. O dziwo lepsze niz wiele tych, które biegają jak goopie

No i najważniejsze: cokolwiek będziesz na tej siłowni robiła i tak mało Ci to da, jeśli nie będziesz miała ogarniętej diety o sensownej kaloryczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Dziękuję za odpowiedzi na pewno skorzystam z tego planu , Conguer. dzięki za wiarę i doping jest to bardzo motywujące i miłe że ktoś we mnie wierzy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ladies, proszę pomóżcie mi schudnąć :<

Następny temat

Problem z figurą- zdjecia, HELP

WHEY premium