logo
zamknij zamknij

Potrzebny plan treningowy :p

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 292

0 5 0
napisał(a)
Rustie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 888
Witam. Przerzucam się z siłowni na trening sztuk walki, ale nie chcę definitywnie kończyć z siłownią. W planach mam 2 - 3 razy w tygodniu kickboxing i raz w tygodniu siłownia ;) Potrzebuję jakiś jednodniowy plan FBW :p Czy jest w ogóle sens tego jednego dnia siłowni? Da się zrobić efektywny trening? Chciałbym przybrać jeszcze :p Dietka dla mnie bez problemu, ale bez ciężaru nie idzie przybrać :p

I mam jeszcze pytanie dotyczące ZMA. Krótko sypiam, nawet w weekendy, często jestem przemęczony, dużo pracuję fizycznie. Czy to jest suplement dla mnie?

Z góry dzięki za pomoc ;)

Zmieniony przez - Rustie w dniu 2017-02-25 14:08:50
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 3906 Napisanych postów 89571 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 453971
bierz gotowca http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
1

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
Rustie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 888
anubis84

Znaczy mój staż już wynosi około półtorej roku na siłowni, a tu widzę pierwszy rok :/ Dieta raz była, raz nie ;) Od jutra wracam na pełnej, właśnie jestem po zakupach z dietą, bo trochę zaniedbałem i parę kilo spadło :p
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3906 Napisanych postów 89571 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 453971
Czy ktoś początkujący czy zaawansowany spokojnie moze robić taki sam plan fbw oczywiście różnica będzie polegała w intensywności.

1 przysiad
2 wyciskanie na skosie
3 podciaganie
4 military press
5 pompki na poręczach
6 uginanie np hantlami
1

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
Rustie
Początkujący
anubis84

2 wyciskanie na skosie
3 podciaganie

Przysiad robię tylko tylni :p Przedniego nie umiem :x Nie leży mi..
Co do wyciskania.. Skos czy płaska? Albo raz tak raz tak?
I bez martwego? Może zamiast podciągania? :p Czy po przysiadach nie warto już?
Rozumiem, że raz w tygodniu ma sens, tak? Można uzyskać efekt? :p A intensywność?
5x5 siłowo, czy 3 - 4 serie 12/10/8? ;)

I doradzisz coś co do ZMA? :p
napisał(a)
Ekspert
Jeśli uważasz że gore najszersze masz dobrze rozwinięte to daj martwy ciąg. Pod sporty walki dałbym wyższe zakresy ok 10-12 powtórzeń.

Chcesz tylko 1 raz na siłowni w tygodniu trenować ?

Ale nie wiesz które zma wybrać ?
1

napisał(a)
Rustie
Początkujący
I u mnie najszersze właśnie słabo, na wiosłowaniach najlepiej czuję, ale martwy ciąg uwielbiam, ale skoro tak, to odpuszczę. Tak, raz w tygodniu. Wszystko napisałem w temacie :) Pracuję, gotuję sobie, do tego dziewczyna, treningi.. Jeszcze myślę zaocznie iść do szkoły, na wszystko ciężko z czasem, dlatego raz w tygodniu siłownia i 3 - 4 kickboxing ;)
I tak, mógłbyś doradzić które wybrać i czy to jest dobry suplement dla mnie? :)
napisał(a)
Ekspert
Mozesz spróbować jak masz nei dobory w celu regeneracji http://www.sfd.pl/sklep/7Nutrition_ZMB_ _GMC-opis32976.html#wartosci

jak lepiej wiosło czujesz to daj wiosło.

Jak tak lubisz to daj
siady
wyscikanie
mc
military press
wiosło
pompki
uginanie
1

napisał(a)
Rustie
Początkujący
Dobrze, to już ostatnie pytanie. Warto jeden dzień, czy muszą być co najmniej dwa, żeby były efekty w masie? Na kickboxingu, to bardziej trening wytrzymałościowy niż siłowy :)
napisał(a)
Ekspert
Dobry nawet i ten jeden, wszystko zależy na ile możesz sobie pozwolić.
1

napisał(a)
Rustie
Początkujący
Dzięki za porady :)

// DO ZAMKNIĘCIA :)

Zmieniony przez - Rustie w dniu 2017-02-26 17:48:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek redukcji

Następny temat

Uciekanie na bok bioder przy przysiadzie.

Bezglutenowy makaron z owocami i odżywką białkową

Norbert Tymczak chce przenieść siłownię!

Kofeina a metabolizm glukozy i stan zapalny

Najgorsze ćwiczenia siłowe dla kobiet

Pchanie obciążenia

Pieczony łosoś z ziemniakami i szpinakiem

Czy kobiety powinny wykonywać wyciskanie sztangi leżąc?

Plank - jak prawidłowo wykonywać?