SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc specjalistów.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

kobieta

Waga

101

Wzrost

174

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

51,9

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna 3- zmianowa z wydatkiem energetycznym >1500 kcal

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

bieżnia, rower, orbitek,

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dukana- efekt jo-jo

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Być może to już setny taki temat tutaj i być może zniknie stąd zanim ktoś zdąży mi odpowiedzieć ale spróbuje i w skrócie opowiem moją historię. Mam 21 lat ważę 101 kg przy wzroście 174. Jak szybko można policzyć mój wskaźnik BMI wynosi 33.4 co wskazuje na 1 stopień otyłości. Nie znam się na tych wszystkich dietach, aerobach, wyliczaniu kalorii. Jestem Świeżakiem. Kilka razy zabierałam się za odchudzanie ale za każdym razem kończyło się to fiaskiem. Teraz z perspektywy czasu podchodzę do tego poważniej. Od dwóch tygodni jestem na diecie bliżej mi nie określonej. Mam wrażenie że zjadam mniej niż 1000 kcal a do tego chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu. Co prawda spadło mi już 5 kg ale fizycznie trochę słabnę i dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do specjalistów. Co i jak powinnam robić żeby uniknąć wypalenia? Może włączyć też jakąś suplementację?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15069
ulozyc sensowna diete i jesc wiecej - poczytaj o tym w podwieszonych postach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dieta poniżej 1000kcal faktycznie nie jest najlepszym pomysłem, warto byłoby zrewidować swój pogląd. Daj swoją przykładową dietę do oceny. Wcześniej przeczytaj: http://potreningu.pl/diety/artykuly/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Zostałaś przeniesiona do działu dla pań. Wejdź w regulamin działu Ladies i przeczytaj go, zwracając uwagę szczególnie na to jakich informacji moderatorki będą potrzebowały, żeby Ci pomóc. Gdy wrzucisz lejdisową ankietę i potrzebną resztę ktoś mądry na pewno powie co dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak w końcu schudnąć przy rozwalonym metabolźmie?

Następny temat

Deita , spalenie takanki tłuszczowej

WHEY premium