SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc - dieta na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Witam!
Otóż, sytuacja jest taka, że mam samą skórę i kości - 175cm i ja wiem, pół roku temu było 47kg wagi teraz nie zauważyłem poprawy, więc pewnie coś kogo tego. Chcę po prostu jak najszybciej przytyć i jak najwięcej, na ćwiczenie nie mam niestety czasu... Chyba że takie domowe typu pompki czy coś.

Potrzebuję diety - nie proszę o jej ułożenie, lecz proszę o podpowiedź kto to może zrobić odpłatnie ? Ja nie mam niestety czasu na czytanie i liczenie tego wszystkiego. Po prostu możecie polecić jakieś konkretne osoby, czy najlepiej przez stronę http://plany.sfd.pl/ ? Tam widzę dietetyk to układa więc wydaje się dość pewna.

Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
ile masz lat?
bez ćwiczen, ktore są bodzcem do wzrostu mięsni, przytyjesz ale bedzie to masa słabej jakosci
przy tak niskiej wadze powinno wystarczyc 10 wskazowek zywieniowych:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
jesli bedziesz sie ich trzymał i jadł do syta to przy minimum zaangazowania w trening masa ruszy

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Lat 17, ile czasu trzeba poświęcać na ćwiczenia ? Trzeba chodzić na siłownię czy można w domu to robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jesli masz lawke, gryf i nakąłd to mozesz zacząc na tym w domu cwiczyc, trening jak potrwa max do 1,5h to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
masz dział o nazwie trening w domowych warunkach
spokojnie możesz wyrobić się w 1 godz zwłaszcza że na poczatek dobry będzie act

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
No dobra, ale nikt mi nie odpowiedział na najważniejsze pytanie. Kto mi może taką dietę ułożyć ? Czy na tamtej stronie jak zamówie to będzie ok i na ile ewentualnie muszę zamówić ?

Dzieki, pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Jak chcesz możesz zamawiać. Możesz też samemu układać, ale musisz poznać zasady odżywiania. O tym dowiesz się po przeczytaniu postów podwieszonych.

P.S.
Nie doczytałem uważnie pierwszego postu. Czytanie nie zajmuje dużo, nie mów że nie jesteś w stanie poświęcić ok 1h/dzień na przeczytanie?

/pzdr.

Zmieniony przez - aleg w dniu 2010-04-30 14:57:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Może by dało rade (raczej tak...), ale wolę trochę zarobić i zlecić to osobie doświadczonej - mają być efekty, nie eksperymenty, dlatego wolę coś pewnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie polecamy strony plany.sfd.pl. Jest to firma zewnetrzna i nie ma nic wspolnego z sfd.

Najgorsze jest robic cos i nie wiedziec dlaczego akurat tak i w jakim celu. Dlatego pozostaje Ci troche poczytac i wyciagnac z tego wnioski.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Jak domer.
Widziałem już kilka diet z tej strony i nie ma to nic wspólnego z dietą na masę/redukcją.

Wiedza niektórych dietetyków pozostawia wiele do życzenia. Jak ogarniesz trochę temat, będziesz miał wiedzę większą niż Ci pseudo dietetycy.

/pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Dzieki za odpowiedzi. Proszę w takim wypadku, jeślibyście mogli przejrzeli tą dietę i ocenić, zamówiłem ją sobie kiedyś za parę złotych, nie pamiętam już gdzie. Tutaj można ją pobrać:

http://www.speedyshare.com/files/22206819/INDYWIDUALNA_DIETA_-_Marek.xls

Proszę o jej ocenę.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASĘ DO OPINII ( POCZĄTKUJĄCY )

Następny temat

Problem z masą ciała

WHEY premium