SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Witam wszystkich

To mój pierwszy post w tym dziale więc proszę o wyrozumiałość
Planuje trochę zrzucić z pasa + wagi oraz zbudować mięcho dobrej jakości.

rano zamierzam kręcić areo + po południu trening silowy (kwestia regeneracji itd to inny temat więc proszę go nie poruszać tutaj)
I teraz moje pytanie: przed areobami wypić tylko hydroizolat + tuż przed bcaa i po bcaa a potem posiłki z węgłami, czy zjeść normalny posiłek z większą ilością białka a mniejsza węgli?

Albo czy lepiej połączyć areoby + trening i jeść normalnie po treningu bcaa i potem areoby.

Zależy mi aby zrzucić sporo fatu i zachować/zbudować mięsień.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 164
Jak Ci wygodnie jak ćwiczysz na czczo to spalasz od razu tkankę tłuszczowa,normalnie tłuszcz spalamy dopiero po ponad godzinnym wysiłku.Podstawą jest dieta jak biedzę dobra to to czy po treningu czy na czczo to sprawa drugorzędna.Aczkolwiek jak będziesz biegał rano to i tak po treningu te 10-15 min cardio by się przydało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
To raczej kwestia tego czy ktoś lubi jak mu w brzuchu burczy czy nie :-%

Zamierzam rano kręcić areo na czco tzn po przebudzeniu poleci izolat/hydroizolat i przed/po treningu bcaa dodatkowo w celu jak największej ochrony mięśni, potem juz normalnie węgle i przed spaniem posiłek bez węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 164
Jak najbardziej tak to może wyglądać ale nie bój się wegli na noc jak masz dobrze zbilansowana diet to uwzględnij je w nie wielkiej ilości 20-50gr w nocy organizm potrzebuje ich do regeneracji a jak jeszcze co najmniej godzinę przed snem to śmiało je dołóż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Węgle głównie chce dołożyć przed i po treningu ze względu ze trening bedzie typowo silowy lecial (wiem dziwnie to brzmi/wyglada) przed i po treningu tez vitargo poleci. mysle ze przed noca znajdzie sie miejsce na 50g wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 164
Ja po treningu zamiast węgli w proszku zabieram ze sobą ryż i tobie to też polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Po treningu jakoś nie mam nigdy ochoty na jedzenie, żołądek wodą zapełniam (a pije jej sporo). Dzięki za pomoc SOG leci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy potrzebuje diety

Następny temat

Brzuch, pomocy!

WHEY premium