SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna Pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 412
Witam, mam 19lat 194cm wzrostu i waze 82kg<chyba jestem EKTOMORFIKIEM czy jak to tam sie fachowo nazywa, , odrazu mowie ze z dieta sa problemy poniewaz mnieszkam w akademiku i zarcie ze stolowki to sami wiecie co tam daja. i prosil bym o pomoc jaka dieta, jak sie odzywiac na warunki akademiku, bialko weglowodany itd a moze jakies odzywki do zarcia, i przy okazji moze jakis dobry program trningowy, z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Dieta 70% sukcesu
trening 25%
odżywki 5%

wiec widzisz czym najpierw musisz się zająć

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 412
ok wiec jak z tad dieta zrobic nie znam sie na tym za bardzo, nabial jak nabial, piersi kurczaka, ryz ? cos jeszcze ? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
https://www.sfd.pl/temat240536/

naucz sie. uluz. daj do sprawdzenia. nikt nie bedzie krzyczal i jedynki nie wstawi. do ukladania diety polecam dziennik posilkow. post z nim paleta sie na 1 stronie tego dzialu.

Student Turystyki i Rekreacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

creatyna i platki owsiane

Następny temat

Moja Dieta :-)

WHEY premium