SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Poszukuje przepis na mięso mielone na vogu

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 865

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20971
Witam , poszukuję jakiś przepis na mięso mielone smażone na patelni vog , może być też przepis z warzywami. Dziękuję i pozdrawiam.

Force !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7619 Napisanych postów 106899 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1243062
Moze masz na myśli wok.

ja robietak, daje pokrojoną cukinie i paprykę w kostkę, czekam aż trochę zmiękną, dodaje szynkę lub łopatkę mieloną, no i mieszam co jakiś czas, jak widzę że mięsko już jest prawie gotowe zalewam to passatą i doprawiam, czekam aż passata się trochę zredukuje

Nieraz też zamaist cukini i papryki używam pieczarek, cebuli, marchewki startej na tarce.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20971
Dziękuję za odp , tak miałem na myśli wok :)

Force !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3208 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Ja robię też z kaszą gryczaną/jęczmienną lub z ryżem basmanti (ugotowane), mieszam z ogórkiem kiszonym pokrojonym w kostkę, cebulką podsmażoną na maśle klarowanym (złota ma być), do tego jajo, odrobinę mąki ryżowej, mięso z łopatki/karczku zmielone, przyprawić i formować klopsiki, do całości można też posiekać świeży koper/ lubczyk/natkę. Smakują bardzo dobrze z zapiekanymi ziemniakami z koperkiem i sosem czosnkowym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naprawde dobre bulki - tylko 16g wegli na bule!