SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukuje kogoś z Poznania do pomocy w diecie i treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 598
Mam takie pytanie, czy jest ktoś dobry z diet i układania treningu z Poznania? Z racji skrajnego lenistwa i niemożności zorganizowania się chciałbym komuś zlecić ułożenie mi sensownej diety oraz zmuszenia mnie do określonych treningów w określonym czasie:)
W skrócie chcę zlecić ułożenie diety pod moje potrzeby oraz do tego zgrubne określenie kiedy i ile mam ćwiczyć- jak mam coś rozpisane to lepiej mi się za to zabiera.
Tak teraz myślę, że może są osoby tutaj, które robią coś takiego zdalnie? Chociaż chyba lepiej się spotkać i pogadać..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
weź się za siebie jak nie chce Ci sie ulozyc diety i treningu to tym bardziej nie bedzie Ci sie chcialo jesc i cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 598
Ja wiem czego potrzebuje:)
Szukam znającej się na rzeczy osoby/dietetyka. Rady w stylu "sam sobie ułożysz" proszę sobie darować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tunczyk i znowu o rteci

Następny temat

dieta NA MASĘ do oceny

WHEY premium