SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postanowienia.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7383

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

75 kg

Wzrost

180 cm

Staż treningowy

2 miesiace

Obwód pasa

nie wiem

Obwód klatki piersiowej

nie wiem

Obwód uda

nie wiem

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka Nożna(3-4 razy w tyg,) , siłownia(3-4)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Staram nie jadać fast foodów,słodyczy i ograniczyć alkohol.

Stan zdrowia

Bardzo Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Piłka Nożna ,Siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Brak

Wrażliwość na stymulanty

Nie wiem

Możliwosci finansowe

około 150 zł na miesiac

Cel/problem/opis

Jak wyżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
jak czujesz sie słabo odpuść bo trening bedzie i tak bez sensu , jak jestes lekko przeziebiony ale czujesz sie dobrze to warto isc sie wypocić

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-02-18 16:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
j/w zaloz dwie bluzy jak sie spocisz smien koszulke i jazda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Mam pytanie.Robie tą 6 weidera i dzis jest 10 dzień a ku mojemu zaskoczeniu coraz bardziej widać zarys mieśni brzucha..zaznaczam ze tylko kontury a nie juz miesnie...ale moje pytanie odnosnie tego brzmi...czy gdybym zaczął teraz przyjmować białko+bcaa to czy te mieśnie by bardziej uwydatniło czy raczej je zakryło? Bo chce je bardziej wyeksponować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zamiast a6w rób ABS II albo coś podobnego.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Każdy narzeka na tą a6w ale ja postanowiłem ją zrobić do końca a następnie się wezmę za ABS II...Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie.Czy jeśli zacznę brać białko+bcaa to czy moje mięśnie brzucha będą bardziej widoczne czy raczej znikną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
A jeśli oczekiwanego efektu dalej nie będzie po a6w i ABS II to znow zaczne robic a6w aż wkońcu będzie efekt...choc jestem w 12 dniu dziś i już coś się dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Napisałem że wczoraj był 10 dzień...Teraz widzę ale nieprawda wczoraj był 11...juz sam sie gubię..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Jak zrozumiesz ze masz tego nie robic to wtedy otrzymasz pomoc, jak nie zaczniesz sluchac to nie oczekuj pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Ale nie chodziło to czy mam ćwiczyć a6w czy nie...zrozumcie ze pytanie jest odnosnie białka i bcaa..dlaczego tak sie kazdy upiera na to a6w...jak cwicze to moja sprawa.Nie rozumiem dlaczego zamiast po prostu odpowiedziec na moje pytanie to kazdy robi nagonke na temat a6w.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 207
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na cczo a katabolizm

Następny temat

Potrzebna pomoc - dieta

WHEY premium