SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Postęp

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 308

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1143
Witam 10kg w 7 miesięcy to dobry wynik?
We wrześniu ważyłem 70kg na dzień dzisiejszy 80kg

udo 50 ->56
klata 94 ->99
bic 31->34

Jestem ektomorfikiem mój cel to 85kg do wakacji, do tych 80 jako tako nie było tak źle dobić ale od miesiąca waga i siła stoi cały czas w miejscu ani trochę nie idzie w górę, tydzień temu zmieniłem plan treningowy mam nadzieje że to pomoże i ruszę w końcu z tych 80kg w górę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4991 Napisanych postów 134671 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 804664
zmierz pas.

poza tym kieruj sie lustrem, nie cyferkami

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-03-30 17:03:31
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1143
W pasie mam 80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak chudnąć do wakacji? potrzebuję porad.

Następny temat

barki trening

Cztery główne hormony regulujące masę ciała Cztery główne hormony regulujące masę ciała Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz Dieta na depresję? Dieta na depresję? Najdroższe siłownie na świecie Najdroższe siłownie na świecie Martyna Stępień - ocena sylwetki Martyna Stępień - ocena sylwetki 10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły 10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły