SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Postęp

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 321

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1143
Witam 10kg w 7 miesięcy to dobry wynik?
We wrześniu ważyłem 70kg na dzień dzisiejszy 80kg

udo 50 ->56
klata 94 ->99
bic 31->34

Jestem ektomorfikiem mój cel to 85kg do wakacji, do tych 80 jako tako nie było tak źle dobić ale od miesiąca waga i siła stoi cały czas w miejscu ani trochę nie idzie w górę, tydzień temu zmieniłem plan treningowy mam nadzieje że to pomoże i ruszę w końcu z tych 80kg w górę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5391 Napisanych postów 136791 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 903487
zmierz pas.

poza tym kieruj sie lustrem, nie cyferkami

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-03-30 17:03:31
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1143
W pasie mam 80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak chudnąć do wakacji? potrzebuję porad.

Następny temat

barki trening

Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Priyanka Vaishya - otrzymała tytuł "Strongman Of India" Priyanka Vaishya - otrzymała tytuł "Strongman Of India" Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Kasi Dmochewicz Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Kasi Dmochewicz Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Kulturyści, których zabiła farmakologia? Kulturyści, których zabiła farmakologia? Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki