SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki i suplementacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348


Witam
W ciągu kilku ostatnich tygodni czytałem troszkę o posiłkach i suplementacji. Zebrałem to sobie w jednym miejscu i prezentuje się to tak jak widać w tabeli (tak jem przez cały dzień). W ciągu dnia piję carbo w ostateczności.

Jeśli chodzi o posiłki i suplementację okołotreningową wygląda to następująco:

1,5h przed silownią jem posiłek z ryżu/kaszy/makaronu + mięso/ryba + warzywa, jadę na siłownię.

Bezpośrednio po siłowni 50g Carbo + 30g WPC (0.6g WW na kilogram masy ciała i 0.4g B na kgmc) , następnie myję się, siedzę w saunie.

Po około 1-1.5h od carbo + wpc jem mięso + ryż + warzywa i idę spać.


Czy to wszystko prawidłowo rozpisałem?

Zmieniony przez - csc w dniu 2010-07-24 22:29:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
Dzięki za pomoc, pytam o to wszystko bo teraz wstawiam sobie dane do dziennika posiłków i on mi oblicza jak jem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
a na co to wszystko rozpisales masa ? redukcja czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
a czy to ma znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
ma i to bardzo duze cos za slabo czytales jak na mase to dieta dodatnia jak redukcjs to dieta ujemna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
no to to wiem ale nie wiem co mają produkty do bilansu kalorycznego?

(to mają być kalorie na zero jeśli ma to jakieś znaczenie ale chyba nie ma (?))

Zmieniony przez - csc w dniu 2010-07-24 23:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
http://plany.sfd.pl/index.php/mid/85/fid/965/trener/trenowanie  zrob sobie diete tu bo ta twoja to sie nawet d.. nie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5219
czego sie spodziewasz po diecie n jaki masz cel ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
Nie pisz nic jak masz pisać coś w stylu tego co wyżej bo tylko mnie to denerwuje a dodatkowo zaśmieca temat. Nie pomagasz natomiast przeszkadzasz. Nie wiem czy jesteś ŚLEPY ale właśnie staram się to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
produkty są ok, jedynie bym dodał tłuszcz przed snem
dobrzy byłoby też zebys policzył zapotrzebowanie i btw/kg masy ciała

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
policzyłem to co opisałeś, rozpisałem co i jak w innym temacie i wygląda na to, ze ma to sens. Planuję pojechać bilansem na zero kilka tygodni, zobaczyć reakcję organizmu i wprowadzić korekty.


Co do tłuszczy przed snem mogę polać ryż oliwą z oliwek, co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
ok zacznij od bilansu na zero, mozesz polac ryz (w tabeli podałes brak węgli na noc?) oliwą lub olejem lnianym

jaki wyszedł Ci rozkąłd białek, węgli i tłuszczy na kg masy?

pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatkowe kcal z oliwy i sałatek i bialko roslinne.

Następny temat

Moja pierwsza dieta na mase:)prosze o poprawki od ekspertow.

WHEY premium