SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek na noc Pytanko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 574
Czy przed spaniem wystarczą dwa serki wiejskie (takie z grudkami) jeden serek 150g (100g wychodzi 11,5g białka i 3g tłuszczu) wiec takie dwa serki i do tego dwie szklaneczki mleczka?Co o tym myśliscie? Wcześniej jadłem ryby twarogi a zapomniałem że jeszcze jest serek taki z grudkami bardzo dobry;p Pozdrawiam

;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
może być (najważniejsze żeby bilans się zgadzał) dodaj tam jeszcze jakieś zdrowe tłuszcze

Zmieniony przez - friskenn w dniu 2012-11-12 11:27:30

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
jaka dieta?

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
urozmaicaj. zamiast mleka dodaj źrodlo tluszczu: oliwe, lniany, tran.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 574
ścisłej diety niemam moje życie codzienne mi to uniemożliwia.Ale staram sie jeść 2,5g białka na kg masy ciała.

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bialko to nie jedyny makroskladnik, ktorego nalezy pilnować

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tłuszczy pewnie nie jesz i węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
ja jak miałbym wybierac twarog to wlałbym zwykły w kostce i samemu go rozrobic, w tych gotowych wiecej smietany czy co tam dodaja niz samego twarogu,
sam sobie policz, skoro twarog ma w 100g prod, bialka np ok 17-21. a tu w 150g jest ok 11g to ile faktycznie tego twarogu tam jest...
pewnie, czasem mozna zjesc cos takiego, nie dajmy sie zwariowac ale na stałe bym sie tym nie zajadał...
jest wiele innych zrodeł bialka ktore mozesz dac na ostatni posiłek, mieso, jaja, rybe,
do tego jak juz w/w nie zapominaj o tłuszczasz i weglach

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-11-12 18:49:04

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-11-12 18:49:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 574
zle mi sie napisało.Oczywiście ze dostarczam węgle w makaronach typ 200,ryżach kaszach itd

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 574
aa czy ktoś wie ile ma wedzona makrela bialka,węgli i tłusczu przeliczając np ją na gramy? /tłuszcz daje narazie z migdałów ,i np z orzechów bo skocnzył mi sie OMEGA 3-6-9 czekam na paczke;/

;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 574
aa jeszcze jedno pytanko;p czesto na noc lubiałem sobie zjeśc wołowinke z pary z marcheweczka albo warzywkami a nieraz z rybką. Ryby wiadome drogie wiec raczej kupowałem Pange lub coś w tym stylu. Tylko ze przyklejała sie do sita od pary.Znacie jakiś sposób zeby sie nie przyklejała??

;))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i Siłownia - zapotrzebowanie na mase.

Następny temat

Klika pytan o Low Carb

WHEY premium