SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poryty kask na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Doping - zdjęcia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Jestem w trakcie cyklu cypinatu 250mg/ml. Odblokowywać będę się hcg i clomidem. Powiedzcie mi czy długo po zakończeniu bicia teścia bede taki nerwowy? W ogóle zaczęły mnie jakieś stany depresyjne dopadać, zacząłem się dołować jakimiś pierdołami z przeszłości itd... To w ogóle wina cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12103
ja powiem Ci ogolnie po tesciu rano wstaje z bananem na ryji bez wzgledu na to co sie dzieje itp :D więc to raczej siedzi w twojej bani mnie np czasem pomaga zjesc poprostu cukierka :D wiem glupie hehe :P mala rzecz a cieszy :D sproboj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Cięzko stwierdzić, raczej wzrost androgenow powoduje dodatkowy komfort na psychice, a spadek może doprowadzić do stanów depresyjnych, nerwicy, bezsennośći itp.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Jeżeli to wina teścia to zakończy się to po odbloku czy po odstawieniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Udaj sie do psychiatry i opowiedz o swoim problemie, pewnie 1 tabs parogenu załatwi sprawe

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
Nie strasz :P Z tego co piszesz wynika że ani odblok ani koniec cyklu nie zakończy tych stanów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Ja bym proponował się powiesić.... :D... A tak poważnie to jakie cypio i jaka dawka leci??

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
PMP 250mg/lm dawka 1ml co 5 dni. jestem po 18 strzałce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
miałem zamiar to boldkiem ubić ale stwierdziłem że odpoczynku potrzebuję :P Mam nadzieje ze po cyklu moje porąbane symptomy same miną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
musisz oddzielić sport od życia codziennego i towar traktorać jako 1szafe a życie jako 2 inaczej będziesz non stop o 1 myślał ps jak ten cypio ?działa robi coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
No niby oddzielić jedno od drugiego da radę. Ale poziom teścia wysoki, więc mimo że raczej jestem spokojny z natury tak teraz mnie nosi. I nie mówię o takich akcjach jak pajac na mecie typu "biore sterydy i roz***rdole wszystkich" Po prostu się szybko denerwuje a rano ciężko wstać z łóżka bo nie widzę w tym celu. Zobaczymy jak bd za kilka tygodni po hcg i clomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 110
A cypio w porządku. 9 kg masy poszło. Wydaje mi się że nie podlało mnie mocno i siła konkret w górę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka+ testosteron

Następny temat

Co na początek?

Wiecej