SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
czy moge robic triceps z bicepsem przy tym planie?

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
albo z klatą, a mianowicie pierw klatka, następnie biceps?

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Mozesz, ale to tez zalezy od calego rozkladu tygodniowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
to moglibyscie jeszcze mi powiedziec jak najlepiej rozlozyc trening z tym planem na 3 dni

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Plecy/klatka + brzuch
off
Barki + triceps + biceps
off
Nogi + prostowniki
off
off

Nie ma mozliwosci dodania czwartego dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...prosze mi tu nie spam-ować w temacie

wątki tego typu poruszamy w innych, specjalnie do tego przygotowanych tematach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
Mawashi sog, te ćwiczenie jest boskie robie je dopiero 2 tygodnie,mam tylko takie pytanie czy te ćwiczenie te pierwsze ze sztanga i sztangielkami mogę wykonywać w piątki gdy mam klatkę i w soboty gdy robie przedramiona ?

na dobre rzeczy warto poczekać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chyba nie ma przeciwskazać by ćwiczyć klatke z bicepsem, czy przedramiona i biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
ile razy w tygodniu mogę wykonywać ten trening?

"Nie ma op*****lania się"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium