SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pordady co do mojej diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 589

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 651
siema.
Zacznijmy od tego że diete ułożyłem że wychodzi mniej więcej po 1,5g/2g na 1 kg masy ciała białka. Dużo węgli(bez ograniczeń) tłuszczy też dosyć sporo .

Ale dokładnie to chciałbym dopytać co do elementów diety takich jak posiłek po treningu.

Czytałem, że po treningu najlepiej jakiś sok i chciałbym zapytać jaki ten sok ? Nie indoktrynujcie mnie że najlepsze są robione w domu bo na to nie mam czasu tylko jaki najlepiej kupić ?

i czy po ok godzinie po treningu należy spożyć dużą il. białka ?

A dieta wygląda mniej więcej tak :

rano owsianka

1-2 h przed treningiem Pierś z kurczaka (100/150g), ryż, oliwa z oliwek.

Po trenigu 2 banany, sok, ryż, jajko(1 albo 2)

godzina 20 twaróg (100/150g), makaron(50/100/200g) owoc np. jabłko

przed snem
twaróg 50g albo 100 g ryby (tuńczyk )

dodatkowo między posiłkami jogurt naturalny 150 g x2
mleko ok 0,5l
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13312 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51042
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 749 Napisanych postów 37113 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191432
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 651
To nie jest do oceny do ch** tylko chcę abyście dali mi jakieś rady Takie posty jak up to żenada
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18390 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73689
jak mamy Ci dawać rady jak diety prawidłowo nawet nie umiesz umieścić !!

Never give up!

Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

napisał(a)
Początkujący
Baranie porady można dawać nawet bez diety. Bezsensownie odsyłacie i wymagacie nieistotynych rzeczy żeby tylko nabić tego posta, pozatym jeśli na tym forum otrzyma się to czego się chciało to cud.
napisał(a)
Początkujący
Chce porad odnośnie diety i nie jest powiedziane że muszę ją wam w ogóle pokazywać bo to nie jest potrzebne aby powiedzieć co trzeba robić na masie a czego nie, wasze chęci do pomocy są tak marne że na waszym miejscu wstydziłbym się dodawać jakiekolwiek posty tego typu.

Jedyny mądry IneTheEnd bo odesłał do tego co się przyda i przynajmniej wpasował się w temat za co czywiście bardzo mu dziękuje.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18390 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73689
Jakbyś jeszcze popracował nad kulturą osobistą wszyscy bylibyśmy wdzięczni bo przychodzisz tu poradę a odnosisz się do nas jakbyś nie chciał jej w ogóle dostać

Co do pytania odpowiem Ci bez obaw .
Sos po treningu to już kwestia jaki ten sos , ale ja nie nabijałbym na tym dużej ilości kcal raczej jedynie do smaku
Po treningu dajemy dużo ww z tego powodu ,że uzupełniamy kcal , czy białka dużo ? Zależy jak masz wyliczone w diecie ,ale raczej bez przesady .
Reszty nie oceniam jak nie umiesz zrobić prostych rzeczy o które się Ciebie wymaga a ty wymagasz od nas wszystkiego .

Zmieniony przez - FighterSSJ w dniu 2014-01-31 17:35:17

Never give up!

Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 749 Napisanych postów 37113 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191432
Jak jestes taki madry jak ci sie wydaje to wystarczy poczytac tematy podwieszone tu w dziale (czerwone) a jak bedziesz sie tak zachowywac to pożegnamy cie z forum
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 379 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7968
Goście tutaj dają ci rady za darmo, gdzie u dietetyka byś wydał parę ładnych groszy, a ty jeszcze narzekasz. Chcesz rady, a ty mówisz, że dieta nie jest do oceny, tylko żeby ci dali rade. Zamiast po treningu jesc jajka jedz je rano z owsianka

No pain - no gain.

napisał(a)
Początkujący
Rutkow - proszę bardzo. Założę nowe koto a ip mam zmienne więc dużo wam to nie da ;)

Wymagacie nieistotnych rzeczy bo nie prosze o ocenę diety tylko o jakieś sensowne rady z autopsji, tą dietę tylko rozpisałem pokrótce żebyście wiedzieli mniej więcej co jadam. Większa wiedza na temat moich posiłków nie jest wam potrzebna aby poradzić jakieś dorobne szczególiki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem z sylwetką

Następny temat

Plan treningu do oceny

Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Jacek Ratusznik-decyzja w sprawie dalszych startów Jacek Ratusznik-decyzja w sprawie dalszych startów 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Niski poziom magnezu to niski poziom testosteronu Niski poziom magnezu to niski poziom testosteronu Bezdomny kulturysta z Paryża Bezdomny kulturysta z Paryża