SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Poranne Bieganie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 892

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 773
Witam chciałbym zacząć dzien od porannego biegania chodzi głownie mi o poranny posiłek do dyspozycji mam Białko i Aminokwasy moje pytanka:
-Co wsiąść przed a co po biegu ( aminokwasy białko)
-Jaki posilek najlepiej zjesc przed biegiem i ile czasu przed.

Mam 18 lat szczupła sylwetkę ćwiczę tez trening siłowy głównym celem biegania jest poprawa kondycji oraz uzyskanie lepszego kształtu sylwetki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 1809 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234985
Jeżeli chcesz oprócz poprawienia kondycji co nieco zrzucić to przed tylko aminki. Później pełnowartościowy posiłek. Inaczej zamiast fatu możesz spalać śniadanie, a tak nakręcisz metabolizm na cały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 773
Czyli Radzisz tylko amino przed biegiem tak ? i nic innego nie jest ? i jaki czas przed biegiem wchłonąć aminy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I Jeszcze jedno pytanie jeżeli wyjdzie tak ze np nie dam rady pobiegać z rana to o jakiej porze najlepiej isc pobiegać (poza porannym biegiem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 1809 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234985
Tak z 15-20 min. Bieganie tak ok 30min, a nie maratony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

Brzuch