SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
tez mam problem z waga 193,5 / 76 ... ale to z czasem bedzie wchdozilo a potrzebny jest szkielet
wiec narazie to idzie u Ciebie i u mnie w dobrym kierunku ze budujemy wzrost ;)
Mysle ze kazdy by chcial miec 2 m i solidna mase miesniowa
Moj cel to min 198 a marzenie 200 - 201 ;))
Mysle ze to osiagne ale w wieku ok 22 lat a to troche czasu jest...
Chcialbym miec juz teraz to 2m i zajac sie masa kreatynka itd ;f
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Nom ciekawe to rHGH plus..z tego co czytam to nikt tego nie stosował..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Kto chętny żeby to przetestować ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Jak bym sie tego podjal gdyby ktos przetestowal. Narazie mam kuracje 2 lutego i nie bede zadnych kombinacji wprowadzal ;)

@edit

Powiem tak ... gdybym mial ze 180 to bym kupil to rHGH bo zapowiada sie ciekawie ale skoro mam 193 z kawalkiem i pewniaka w postaci apl to mniej checi mam zeby cos testowac

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-11-26 17:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Z tego co czytałem piszą że ma inny skład od wszytkich pozostałytch.Ale żadnego oz tych składników nie znam i niewiem na co wpływa...Co do nastęnej kuracji to się zastanawiam bo dopiero miesiac minął od wczesniejszej i niewiem czy zaczynać..

Poprzednio miałem tak żę brałem apl przez 3 dni i byłem wtedy chory i przerwałem i odczekałem miesiąc i zrobiłem całą kuracje i niewiem czy teraz po miesiącu robić kolejną czy poczekać jeszcze trochę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ciezko powiedziec ja wtedy w wakacje mialem 4 miesiace i 5 dni przerwy i to wystarczylo zeby urosnac tyle ile za 1 razem ..

ale potem zrobilem 2 miechy z paroma dniami i efekt byl jakies 40 % tego co powinno byc ... kazdy ma inny organizm. Najlepiej dobrac do siebie indywidualnie. Ty jeszcze masz czas by to dobrac bo dopiero masz 17 lat wiec jeszcze przynajmiej 5-6 lat bedziesz mogl brac ;)

Ten rHGH+ tez mnie zastanawia te skladniki itd.. tam ejst napisane ze " naturalny steryd" troche sie boje tego stosowac. Chyba ze ktos wczesniej to stestuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 521 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9718
"Naturalny steryd" :D "Naturalna woda" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
http://goldandstones-suplementy.bazarek.pl/opis/2248581/2-x-hgh--igf-spray-najsilniejszy-hormon-wzrostu.html?from=bazarek

Bez testu sie nie obejdzie ;p

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-11-27 20:28:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Jest ktoś chętny do wypróbowania?Ja narazie na apl pociągne ale zachęcam do wypróbowania tego rHGH szczególnie tym co apl nic nie dało bo to jest bardzo ciekawe...naturalny hgh jest lepszy o wiele od apl...Ja to wypróbuje ale dopiero gdzieś po 4 kuracjach apl..Ktoś jeszcze wypróbuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ja jak skoncze w lutym i bede mial okragle 195 zrobie miecha przerwy i kupie sobie ta jedna buteleczke rHGH plus za to 120 zl i zobacze jakie efekty beda ;)

Jak to da mi z 3 cm to bede z APL na zmiane jechal i 220 dojade hahahaha ;s I zobacza kundle co to wysokosc ;p



Zmieniony przez - remsonq w dniu 2011-11-28 19:41:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium