SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
inflow94

najnowszy to gtps (grow taller pyramid secret) program ma formę etapów kontaktujesz się z ludżmi drogą elektroniczną, oni ustalają ci trening dla ciebie
http://www.growtallerpyramidsecret-members.com/ 

minus tego wszystkiego że jest w języku angielskim


Można próbować, coś w tym musi być.

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Jedyne co jest pewne to, że nie było to naturalne. Zażywanie czegokolwiek jest niebezpieczne dla organizmu. Nawet sobie sprawy nie zdajecie jakie choroby się wiążą z tym. Przykładem może być taki Bruce Lee który całe życie ćwiczył i miał prawdziwie naturalne mięśnie, a jego wzrost wynosił 171cm. To że jest Chińczykiem niema nic do znaczenia, jeden z najwyższych ludzi na świecie też był chińczykiem Zeng Jinlian. Koszykarze światowej sławy mają na pewno dostęp do różnych specyfików które mogą powodować rozciągnięcie kończyn oraz ich giętkość. Ja pisałem o normalnym biologicznym rośnięciu, a nie o zażywaniu jakiegoś świństwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
Ten program jest bardzo ciekawy. Wydaje mi się że coś w tym musi być. To jak może byśmy coś wspólnie się tym zinteresowali. Może ktoś z was zna lepiej angielski i skontaktował się z tym gościem w tej sprawie. Jeśli chodzi o nie rośnięcie po 18 roku życia to kłamstwo. Osobiście rok temu miałem 173cm. Dziś mam 175 mając 21lat i 10 mieś. Ostatni 1 cm osiągnołem dzięki zwisom na drążku. Ten koleś od tego planu treningowego musi pewnie kożystać z podobnych zasad co zwisy na drązku tyle że działają dużo szybciej. Ten 1 cm osiągnołem po 2 mieś zwisania.

Zmieniony przez - mateusz712 w dniu 2013-09-30 15:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
Miałem zdjęcie nadgarstka. Kostki zrośnięte. Geny są jakie są, wszyscy mali.

Myślicie, że jakieś super treningi mogą coś zdziałać. Wątpie. To jest tak, że teraz nie ma się co leczyć HGH, ponieważ kostki zrośnięte. Oznacza to, że urosły by uszy, stopy czy coś ale niestety nie wzrost. Tak mi przynajmniej endokrynolog powiedział, a on chyba zna się na rzeczy... Dlatego nie wiem czy jest sens ćwiczyć pod kątem większego wydzielenia HGH bo on pewnie g**** da.

Nie wiem jak to jest... Sam bym chciał bardzo urosnąć. 5 cm to moje marzenie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Wydzielanie GH poprzez ćwiczenia to jest bzdura... Najwięcej się go wydziela podczas snu kiedy organizm opoczywa. Najlepiej kiedy nie jest się najedzonym bo wtedy układ trawienny tak bardzo nie pracuje. Po za tym jakby było tak jak tutaj wszyscy piszą, że poćwiczyć intensywnie z miesiąc i się urośnie z 2cm, to lekarze by zalecali kuracje czasowe a nie podawanie hormonu wzrostu, jeśli jest taka możliwość. Ale zazwyczaj dostajemy informację że już nic nie można zrobić. Ćwiczenia mogą spowodować rozciągnięcie i tymczasowy przyrost, zazwyczaj kiedy wstaniemy i nasze mięśnie odpowiadające za unoszenie kręgosłupa będą wypoczęte. Głupotą jest mierzenie wzrostu zaraz po ćwiczeniach na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
sorki za złe podanie informacji odnośnie tego gościa na yt: wspomniałem o "tonach" suplementów nie jako o podst. czynniku powodującym wzrost. Aaron urósł dzięki treningowi - wcześniej miał nieudane próby właśnie z najróżniejszymi suplementami. To ZMIENIA postać rzeczy.
Moim zdaniem, najprościej mówiąc, wzrost i rozwój jakichkolwiek tkanek dzięki treningowi spowodowany jest mikro urazami. Ameryki nie odkryję jeśli powiem że ćwicząc na siłowni podniszczamy nasze włókna, które organizm następnie stara się nadbudować - co powoduje przyrost. Podobnie sprawa ma się z tkanką chrzęstną. Mikro pęknięcia w tkance chrzęstnej bądź kostnej wywołane rozciąganiem i treningiem regenerowane z nadwyżką powodują wzrost. Każda część ciała często używana (w młodym wieku) rozwija się. Tak może dziać się z mięśniami oraz z kośćmi kończyn. Dla tego dużo poradników n.t. zwiększania wzrostu poleca ćwiczenia polegające na skakaniu, sprintach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
inflow, myślisz, że bieganie może mi pomóc w rośnięciu? Mój wiek to 18 lat, więc wiem, że nie zdziałam cudów. Ale każdy cm mi się przyda :P Od paru dni zacząłem biegać ok. 5km co dwa dni. Nie sprint, bieg szybszym truchtem. 2,5km = 12min, następnie 10 min rozciągania i następne 2,5km i znowu rozciąganie.

Zmieniony przez - Pako1231 w dniu 2013-10-01 19:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Mam pytanko czy gaba ma jakiś związek z APL? Czy jak bym teraz do mojej diety dołączył gabe to czy za miesiąc, dwa można zrobić kuracje argininą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
"L-arginine potentiates GABA-mediated synaptic transmission by a nitric oxide-independent mechanism in rat dopamine neurons."

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9219930 

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
Panie i Panowie. Dzisiaj byłem u mojego endokrynologa. Powiedział, że niestety już nie wie jak mi pomóc. Nawet nie to, że nie wiem tylko próbował jak mógł, przybyło mi 4 cm. Mam teraz 161 cm (wiek 18 lat). Jak dla mnie to o dużo za mało. Moje marzenie to 170cm. Wiem, że cudów sam nie mogę zdziałać ale będę robił co w mojej mocy. Pytałem go o "naturalne" sposoby na dodanie sobie kuli cm, czyli rozciąganie itd. Wytłumaczył mi to w ten sposób:

"Co z tego, że wyciągniesz sie, będziesz kilka cm wyższy. Będziesz wyższy ale w postawie poziomej, tak by ?coś? się nie zbijało. Gdy staniesz na nogi, będziesz chodził cały dzień to wyciągnięte ?coś? pod wpływem ciężaru znowu się skurczy."

Pisząc ?coś? mam na myśli to coś o czym on mówił, już nie pamiętam. Chyba o chrząstki chodzi :P

Co o tym myślicie?
Wiek kostny już dawno zaawansowany, żadne HGH nie pomoże.

A druga sprawa to taka, że mówił coś o aparacie ilizarowa. Od razu zaznaczył, że jest to męka, ból itd... I że nie poleca :P

Poszperałem troche w necie no i doszedłem na czym to polega.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/polamia-ci-nogi-i-jeszcze-slono-zaplacisz,103843.html

Obczajcie filmik... Ciężko, wgłębie się w temat, jakie koszta co i jak. Podobno 1 milimetr/dzień.

Zmieniony przez - Pako1231 w dniu 2013-10-02 18:24:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium