SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
witam:) Mam kilka bardzo optymistycznych informacji do przekazania. Otóż moim zdaniem wzrost da się zmienić na stałe w każdym wieku i o dowolna ilość za pomocą odpowiedniego treningu (i diety). Na polskich forach cennych, konstruktywnych i POTWIERDZONYCH wskazówek niestety nie znalazłem. Po przewertowaniu różnych forów anglojęzycznych natrafiłem na wspaniałego człowieka, który nazywa się Lance Ward. Jest on autorem kilku poradników/programów pomagających za pomocą wysiłku fizycznego zwiększyć wysokość ciała i prowadzi kanał na YT o nazwie GrowTallerGuru. Za jego pośrednictwem poznałem kilka osób które urosły za pomocą treningu w wieku m.in. 19, 24 lat.Mi także ostatnio udało się w wakacje zyskać około 2 cm po kilku latach nierośnięcia. Chętnie podzielę się moją wiedzą i zapraszam do wspólnego treningu, gdyż interesują mnie większe rezultaty. Od końca września planuję zacząć trenować w Warszawie/praga północ - jeśli ktoś chce się przyłaczyć to mój mail: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
@inflow94
Ciekawe, a ci ludzie i w tym ty, przyjmowaliscie jakies suplementy do treningow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
a jeśli można wiedzieć, to jak wygląda taki trening? Ewentualnie mailowo, jeśli nie chcesz tutaj pisać. Wspólny trening odpada- odległość. Może by jeszcze podjąć ostatnią próbę:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Jeśli chodzi o trening to NAJOGÓLNIEJ rzecz ujmując wszelka aktywność fizyczna która podnosi poziom hgh oraz rozciąganie/stretching które przyśpiesza rozwój tkanki chrzęstnej. Oba elementy to podstawa. Z suplementów jedynie dostarczałem białka w dniach kiedy po prostu w posiłkach miałem go mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
No to takie rzeczy to my tutaj chyba wszyscy wiemy.Może jakieś konkrety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Szczerze to z zagranicznych stron nie dowiedziałem sie wiele więcej niż z polskich. Wszędzie to samo- stretching, dieta, sen, aktywność i postura. Trzeba se dać z tym spokój. Z 3 lata czytania o tym, ile podjętych prób. W towarzystwie zawsze analizuje wzrost każdego po kolei i się porównuję, ciągle to mam w głowie. Normalnie paranoja. Może jak sie przestanie tym przejmować i o tym myśleć to będzie lepiej. Jeszcze raz- nie kupujcie arginin ani tym podobnych na wzrost kości, efekt żaden. Co najwyżej rozciągać się i dbać o posturę, przynajmniej żeby wyglądać na wyższego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Też się o tym mnóstwo naczytałem. Setki stron, dziesiątki poradników pdf. Inaczej zacząłem patrzeć na te porady poznawszy prawdziwe historie ludzi:
http://www.youtube.com/user/Growtallerbros  tu jest kanał gościa (który udziela mi różnych porad) co urósł w 2012 około od 183cm do 193cm. Nadal ćwiczy i rośnie ma teraz 20 lat - jego celem jest osiągnięcie 2m. Gra w kosza i w jednym z filmików na kanale doskakuje na wysokość 11 stóp czyli 3,35 m
Tu jest filmik w którym opisuje swój skok wzrostowy 3 cale(7,5cm) w około 90 dni:


Posłużyłem się dziś jego historią gdyż na jego kanale jest dużo porad dotyczących treningu na wzrost - dodatkowo on osiąga więcej niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
na wspomnianym kanale yt http://www.youtube.com/user/TheGrowTallerGuru Lance aktualnie trenuje 2 gostków (pomiary wzrostu wstawia co tydzień - wszystko jest w playliście)
po porównaniu pomiarów z 1 i 20 tygodnia widać że ten wyższy koleś przez 20 tygodni urósł ok 2.5 cm
http://www.youtube.com/user/TheGrowTallerGuru 
szału nie ma ale ewidentny postęp jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
No tylko żeby jeszcze pokazał co to za trening, ćwiczenia dieta... Bo na tych filmikach widać tylko efekty ale nie wiadomo jak je osiągnąć

Zmieniony przez - bambam w dniu 2013-09-11 22:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 855
H-S-Silva
No to takie rzeczy to my tutaj chyba wszyscy wiemy.Może jakieś konkrety ?

I jak tam urosłeś coś przez te 2 lata? Sam mam 183 cm wzrostu i raczej mi to wystarcza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium