SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Nie za bardzo mam czas szukać- proszę Was, odpowiedzcie na moje pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
masz czas tylko Ci sie nie chce. rusz dvpe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 728
17 lat skończone. Rentgen mialem robiony pol roku temu i bylo jeszcze troche miejsca. Bylem natomiast tydz temu i wg wszystkich danych zakończyłem okres wzrostu, ale tak jak mowiłem, mam taką obsesje na tym punkcie, że na wszelki wypadek dostałem skierowanie na jeszcze jeden rentgen. Zrobiłem go i w środe ide go skonsultować z endokrynologiem...no ale nie ma co spodziewac się cudów...nie wyczaruje tego. Dlatego zacząłem myśleć ostatnio o tej operacji kończyn...wcześniej nie chciałem brać tego pod uwage...wierzyłem, że jakoś mi się uda, a teraz jak wiem, że nic z tego, widze zarys takiej operacji w przyszłości
Oczywiscie napewno wiele osob stwierdzi, że to bez sensu, że jestem idiotą, czy coś w tym stylu, ale żadna z tych osob nie zrozumie tego, że ja mam tę obsesje od 1 klasy podstawówki i nic nie jest w stanie tego zmienić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
skoro jeszcze 'troche' miejsca bylo. to oznacza ,ze musiales urosnac chociaz te 2-3 milimetry przez pol roku. jakich metod/sposobow probowales zeby zwiekszyc wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 728
wiesz co ci powiem, ja bylem prawie pewny ze uroslem przynajmniej 1.5 cm. Sprawdzalem to co jakis czas standardowym "domowym" sposobem, czyli framuga, długopis i centymetr i mimo iż wiadomo, że jest to niedokładne to wychodziło mi prawie 174cm. A u endokrynologa okaalo sie, ze nic
Przez caly czas bralem wapń, medargin (suplement diety polecony przez endokrynologa), witaminy. Przez jakis czas się wyciągałem, ale w końcu jakoś zabrakło mi do tego chęci, starałem się chodzić prosto. Te rzeczy robiłem ostatnio tj po tym co powiedział mi endokrynolog na temat tych "wspomagaczy". Wczesniej brałem arginine, rexorubie i jakies inne rzeczy w tym stylu ktorych nazw w tej chwili już nie pamiętam...nie wiem ile kasy na to poszło, ale całkiem niemało i jak widać nic mi to nie dało.
Aha i basen. Praktycznie całe wakacje, dzień w dzień po godzinie na basenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 728
a i jeszcze tran w zime i przez kawałek wiosny, bo jak wiadomo branie tranu w lato może się bardzo zle skonczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Po pierwsze to jak mierzą wszelkiej masci lekarze mozna sobie o kant dvpy rozbic.
Na bilansie w I klasie liceum mialem jakies 176 cm ,potem lezalem w szpitalu i tam zmierzyli mnie na... 180 cm! to by wskazywalo na to ,ze uroslem 4 cm w poltora miesiaca. jednak nie. w domu sie zmierzylem i wyszlo mi moje stare 176 z kawalkiem. pozniej znowu poszedlem do pielegniarki szkolnej bo mialem metlik w glowie i co? 173 cm mimo ,ze bylem mierzony z rana. Mierz się sam facet ,bo to jest dokladniejsza metoda tzn. mierz się ekierką a nie dlugopisem i zeby pomiar byl dokladny najlepiej od razu po wstaniu z lozka.

Z tego co widze medrgin zawiera 2g l-argininy ,bez lizyny ,czyli to co ci przepisal lekarz mozna o kant dupy rozbic. wapn i witaminy to najwyzej na dobre samopoczucie brac. bez silnego bodzca (igf-1) nie ma mowy o tym ,zeby te witaminki podzialaly 'w góre'.

Jesli interesuje Cie wzrost... cóż.

pueraryna, melatonina, niacyna, l-arginina + l-lizyna.
I najwazniejsze: zbilansowana dieta + aktywnosc fizyczna + sen.


Poczytaj o tym. Szczególnie o puerarynie i niacynie(wit. PP).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1513
pacoxxx2 - o ile dobrze pamiętam AAKG nie było dobrym pomysłem ale jak już masz to bierz to. W sumie nie stanie ci się nic ponieważ na moją wiedzę Arginina to głównie aminokwasy. Ja bd walił w siebie 2x dawkę ;]

looking - ja przeczytałem 140 stron tego tematu. Wątpię że przeczytałeś go całego skoro tak się wymądrzasz i nie pisz mi proszę żebym się nie wypowiadał i że przeczytałem ostatnią stronę tematu.

Aha, nie chcę się z nikim kłócić więc dajmy sobie spokój looking, ty masz swoje zdanie, ja swoje i nie zamierzam się sprzeczać. Nie powiedziałem że to zadziała ale że zamierzam sam to sprawdzić ;]

Zmieniony przez - Orzeh21 w dniu 2010-11-07 22:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
looking a stać Cię na taką operację?
W dalekiej przyszłości również rozważam taką ewentualność i mam nadzieję, że będzie mnie na to stać. Kiedyś z pewnością będą lepsze metody niż teraz(ta z łamaniem nóg jest trochę zbyt drastyczna), może będą też tańsze. Póki co mój wzrost jeszcze jest w miarę, ale jak średni wzrost podskoczy w ciągu 20-40 lat o 5-10 cm, to już będzie niewesoło.
Ogólnie teraz medycyna tak szybko idzie do przodu, że niedługo z kogoś o wyglądzie Dannego de Vito będzie można zrobić Schwarzeneggera. Już teraz operacyjnie można prawie wszystko zmienić, a co dopiero w przyszłości. Za ileś lat nie będzie bogatych ludzi brzydkich/małych z przymusu.

Zmieniony przez - barnabas26 w dniu 2010-11-08 01:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
po pierwsze ekierkę można sobie co najwyżej w dupę wsadzić bo jest niewygodna jak już coś to kątomierz albo po prostu książka

co do łamania nóg to nie trzeba czekać do późnej starości żeby cierpieć koszmarne bóle i być chodzącą pogodynką
złamanie nogi to zwiększone ryzyko osteoporozy w przyszłości a osteoporoza to czasami i 6-16 cm wzrostu mniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium