SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676220

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
A np jakimi cwiczeniami sie rozciagasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez jestem zdania ze mozna te wszystkie inne rzeczy odrzucic a zostawic arginine, ja bym jeszcze dorzucil hgh night i wapno ale z utartej skorupki jaja :) bardzo dobhrze sie wchlania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
zwykłe wiszenie na drążku 4 serie po 30-40 s zależy ile dam rade, i tak z 4 razy dziennie rano, 2 razy w ciągu dnia i od razu przed spaniem, wyciąganie rąk jak najwyżej przy ścianie. W łóżku przed spaniem to zapieram się nogami z jednej strony lóżka, rekami z drugiej strony i tak się rozciągam no i dodatkowo jak juz lezę w łóżku to staram się jak najdalej nogi wysuwać do przodu , raz jedna raz druga. I chyba to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1427
ja po tej całej "kuracji" xD nic nie uroslem. jak mialem 17 lat to ją stosowalem ale g**** dało.

a teraz mam juz prawie 18 lat i w miesiac uroslem 2cm
moim zdaniem nie ma żadnych metod żeby urosnąć, trzeba tylko czekać i tyle,a rozciąganie da Ci te 1cm ale pamietaj jesli przestaniesz to robić regularnie to wkońcu kręgi wracają do poprzedniego stanu wiec w zasadzie po co sie męczyć dla 1 glupiego cm... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
A ja nic nie urosłem od 6 lat ani jednego marnego cm.W wieku 19 lat miałem 173,5 i dalej mam tyle samo.Tyle co czułem sie wyższy po przez rozciąganie,które zacząłem robić z myślą że urosne !! Później znowu zacząłem się garbić i wszystko wróciło do normy!
Teraz mam 25 lat prawie 26 i nie powiem ale chciałbym mieć 2 cm więcej tak do 176 cm.Czy jeszcze mam szanse ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
jest szansa na urośnięcie w wieku 25 lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
jak się zrobisz jak Terminator i dasz wmontować w giry metalowe szyny to i urośniesz ale to nie są tanie rzeczy, a po za tym inwalida na pół roku ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
:) hehe
do ktorego roku zycia mozna urosnac,kiedy zamykaja sie nasady kosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
To zależy od organizmu. U jednego zrastają się w wieku 21 lat, a u innego w wieku 25 lat

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2010-02-13 21:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Piękna historia ale nie radzę próbować HGH to tylko z lekarzem nigdy nie na własną rękę i już napewno nie w 2 razy większej dawce skutki uboczne przyjdą w późniejszym wieku możecie mnie posłuchać lub nie ale ja wam dobrze radzę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium