SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradę :]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Cześć
Kiedyś ćwiczyłem na siłce w Wakacje ale to była 1 gimnazjum i każdy tu pisał, że ja za młody wiec po wakacjach dalem sobie spokoj, teraz zaczelm trenować Kickboxing i chcę zacząć z silką. zacznijmy od tego moja Waga i z nią mam wszelkie pytania Jestem z 96 rocznika ( 2 gim)wzrost metr 76cm i waga prawie 80 tak sie wacha zalezy czy sie odchudzam :p bo kiedys uczeszczlwem do dietetyczki i potrafie w bardzo syzbki czas schudnac + mam silna wole ale mniejsza. Nie którzy mówią czy piszą, że nie mam się odchudzac ze masa sie przyda na silke a nie ktorzy gadaja ze lepiej schudnac i wziąć odzywki białka itp i nie wiem co zrobic? Czy schudnac najpierw z waga w doł a potem dietke miesniowa czy odrazu dietke na miesnie. No i byłbym w siódmym niebie jakby ktos podał dla mnie dietkę taka na mieśnie (nie wie jak się na to mowi nie taka co sie chudnie;])Bo ja sie na tym nie znam a tymbardziej w tym wieku ciezko znalesc pewnie.

Dane:
Waga 79kg-80kg
Wzrost 1,76
Wiek 96 rocznik
PS:Prosilbym o powazne traktowanie nie jak dziecko bo wiem ze do wiekszosci tu osob moglbym mówic "Pan i Pani". Wszelkie komentarze "dzieciaku" "odpuść sobie" nie pisać cwiczyl bede bo chce a wiek i tak wiekszosc osob zaczyna w tym wieku :D

Czekam na odpowiedz :D:D:D:D:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Nie no schudnąć nie jestm dla mnei rpobleme :) Mam prblem z dieta miesniowa tą co tzreba przytyc schudnac jak powiedzcie ze mam schudnac np troche to to zrobie bezproblemu, ale nie znam sie na dietach mienowych tych dietach sie nie znam totalnie :D


No nie wiem czy wiesz, piszesz że masz zalany brzuch mimo treningu a6w i brzuszków. Tylko że to nie ma nic wspólnego z dietą redukcyjną i niewiele pomoże w kwestii redukcji. Moja rada czytaj wszystko co tylko jest podwieszone w dziale odżywianie, trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wrzuć swoje zdjęcie będziemy sie zastanawiać co robić z Tobą

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
okej, poczekajcie troche zrobię niedługo :) ale mysle ze jak chce rzezbe i sile bo masa sie przyda :D no nic to do potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Widze że chcesz rzeźbe siłę i mase dobrry pomysł

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
No tak ćwicze kickboxing chcialbym wiecej sily bo technicznie jestem swietny itp a dolozyc wiecej sily i wymiot by byl a rzezba dla szpan jakiegos malego i dla siebie, przrz lata patrzac na swoj brzuch widze tylko tłuszcz mimo, że od 3 lat robie brzuszki zrobiłem tez 6 wejdera w wakacje i mam twardy brzuch i jakies tam gulaje ale tluszcz zakrywa. smpa mysle ze mi sie uda bo teraz bede mial silownie w garazu bo ja mieszkam w domku i zbieralem trochę + rodzice pomoga mi wtym i z paroma tam kumplami oni tez sie złozą i robim silkę. Na wkład ja mam około 1,5 tysiaka oledzy tez troche maja i co jakis miesiac jak kto bediz emogl cos sie dokupi powoli tymbardziej ze troche sprzetu mam minowicie laweczke pare ciezarkow :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Tylko musi mi ktoś trochę pmoc wlasnie w tej decie, odzywianiu i jakis grafik aewntualnie moge napisac swoj i ocenicie :D Ale dobra za duzo pisze, dzis sprobuje zdjecie wstawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Myślę że jeśli ciężko trenujesz i solidnie wystarczy przesać jeśc śmieciowe żarcie i słuchać organizmu przeczytaj 10 wskazówek żywieniowych

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Nie no schudnąć nie jestm dla mnei rpobleme :) Mam prblem z dieta miesniowa tą co tzreba przytyc schudnac jak powiedzcie ze mam schudnac np troche to to zrobie bezproblemu, ale nie znam sie na dietach mienowych tych dietach sie nie znam totalnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wrzuć fotkę jak wyglądasz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Spróbuje dziś bo wczoraj byłem na treningu i nit nie miał kto mi zrobic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
do lustra zrób

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odchudzanie dla studenta ;/ HELP

Następny temat

problem z odzywianiem

WHEY premium