SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ale pytasz o prowadzenie on-line tak ? Czy o stacjonarnych klientów ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra ale mało czasu jest do wakacji a ja obcenie 26% BF. Nie mam zbytnio czasu na takie zabawy z dodawaniem co tydzień. Wiem że za dużo uciąłem na początku ale już pogodziłem się z tym że nie zdażę zredukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
WaCki
Prowadze aktualnie 15 kobiet i powiem, że odchudzanie kobiet to jest katorga %)


Zgadza się, tym bardziej że przeciętna kobieta ma za sobą 150 różnych durnych diet które totalnie zdążyły jej rozwalić metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nanit dokladnie i jak zaczyna jeść zdrowe objetosciowe posilki to przerazenie w oczach ze duzo jedzenia, polowe opuszcza bo sie boi, ze przytyje itd itd.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Mareczuczek
No dobra ale mało czasu jest do wakacji a ja obcenie 26% BF. Nie mam zbytnio czasu na takie zabawy z dodawaniem co tydzień. Wiem że za dużo uciąłem na początku ale już pogodziłem się z tym że nie zdażę zredukować


no jak masz 26%bf to twój problem. Tłuszcz nie spali się szybciej ponad pewną granicę choćbyś ograniczyłtek cal do minimum - wtedy zamulasz i tak na dobrą sprawę tłuszczu ci nie leci wcale. Robisz to z głową albo tracisz to co do tej pory zyskałeś, twoja decyzja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra bo teraz wcinam te 1,7k w 4h to co zrobić np te 2,3k w powiedzmy 6 godzin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wacki, jeśli jesteś ze zduńskie woli to stacjonarni klienci jeśli nie, to on-line. Tak z ciekawości pytam, bo nie planuję jakoś teraz nic specjalnego, może po wakacjach bym się zgłosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cardio robie 3x tygodniowo po 250 kcal na sesje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Mareczuczek zdjecie z avka nie jest twoje ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Mareczuczek
Dobra bo teraz wcinam te 1,7k w 4h to co zrobić np te 2,3k w powiedzmy 6 godzin?
nie z dnia na dzień, podbijaj tygodniowo te kcal
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

WHEY premium