SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Jak myslicie czy przy budowaniu masy miesniowej trzymanie insuliny w ryzach czyli na niskim poziomie jest tak samo dobre jak przy redukcji czy nie zwracac uwagi na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Myśle ,że żarcie cukru tylko po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Nie o to chodzilo mi doslownie. Bardziej o to czy przez caly dzien ma byc nisko czy wyebane na to ogolnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wtepane napewno nie, bo złapiesz więcej fatu przy nadwyzce kcal.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
W sumie racja ,ok 0 slodyczy !:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Jakie polecacie witaminki ? Bo moj zen-szen sie skaczyl ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Polecam te z warzyw. Brałem Olimpu, jednak nie odczuwam różnicy i badania też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
IMO Olimp, trec to chyba bardziej placebo, warzywa, czasem jakiś owoc z duża ilością witamin i będzie ok.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Wzielem multipack z treca co myslicie ? Wydaje sie byc spoko ,duzo witamin i mineralow cena przystepna.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

WHEY premium