SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Porównanie obuwia do przysiadów.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12454

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10675 Napisanych postów 44882 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
W Z O R EK
Daj mi 2-3 dni to popytam czy któryś z moich kolegów , nie ma takiego rozmiaru ? Oczywiście w zdecydowanie lepszej cenie niż sklepowa...

Mówisz i... masz.
Poczekam do piątku i... dziękuję za fatygę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 597 Napisanych postów 13228 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284720
Ja mam Mośki i jestem zadowolony, są ok.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10675 Napisanych postów 44882 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
gregorterm

Ok, ja zdecydowałem się na Perfecty od Adidasa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1129 Napisanych postów 14164 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 227940
gregorterm

gregorterm wspierasz rodzimą produkcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 5766 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42368
nie jestem ekspertem od butów ciężarowych , ale w nowym outlecie reeboka w modlniczce , nietypowe rozmiary zdarzają się koło 200pln (z metki wynika że regularne ceny to 400-600) tak pisze , może ktoś skorzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie wiem Axel, o których dokładnie butach mówisz, ale ja nie widzę takich cen. Jest -15% ale tak dużych zniżek to ja tam nie widzę. W Adidasie jest-20% na dzień dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 5766 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42368
chodzi mi o taki regalik z ostatnimi parami , nie chodzi o 15% od standardowych , tylko o rzeczy dodatkowo przecenione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1129 Napisanych postów 14164 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 227940
AXEL97
nie jestem ekspertem od butów ciężarowych , ale w nowym outlecie reeboka w modlniczce , nietypowe rozmiary zdarzają się koło 200pln (z metki wynika że regularne ceny to 400-600) tak pisze , może ktoś skorzysta

AXEL
Nigdy jeszcze nie widziałem w sklepie REEBOK w Modlniczce żadnych butów ciężarowych....
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ok, skoro nie mogę podać źródła (film YT) to wklejam cytat z tego filmu, który dotyczy obuwia na podwyższeniu. Co o tym sądzicie?

"Jeżeli mamy pięty na podwyższeniu [tak jest np w przypadku np butów Adidas Perfect 2] z automatu zmienia nam się ustawienie całego ciała (...) miednica nam się przesuwa do przodu. Cała sylwetka jest właściwie inaczej ustawiona. Z automatu musimy mieć silniejsze pośladki, silniejsze mięśnie brzucha (...) gdyż środek ciężkości jest wtedy przesunięty do przodu (...) Takie buty powinniśmy używać wtedy, kiedy mamy:
- spore ograniczenia mobilności, szczególnie stawu skokowego,
- krótkie podudzie, długie udo (wtedy bardzo możliwe, że będą wskazane buty na podwyższeniu).

Jeżeli stosujemy [takie] buty musimy mieć wprowadzoną profilaktykę ponieważ nasz staw skokowy jest w nienaturalnym ustawieniu i probem mobilności w stawie skokowym może sie pogłębiać.

Po zrobieniu przysiadów ściągamy [te] buty (...) do innego ćwiczenia wykorzystujemy płaskie obuwie.

Podwyższona pięta będzie dobra tam, gdzie są np Front Squady (...)"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„UNDERGROUND POWER DAY 8” Elbląg 09-07-2016r

Następny temat

II Zawody Strongmann o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg – 23.07.2016 r.