SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawki w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 334
Witam.
Mam 23 lata 187cm wzrostu i waże aktualnie 91 kg ,Od równego miesiąca jestem na 100% diecie bez żadnych odstępstw,Cwicze Cardio 4x w tygodniu po 40 minut. Przed dieta ważyłem te 93,5 kg wiec waga lekko spadła . Aktualnie od ponad tygodnia waga staneła w miejscu lecz widać ogromną poprawe sylwetki u mnie, odsłaniają się wszystkie mieśnie .I teraz pytanie kontynować ta diete dalej czy zdjąc wegle z jednego obiadu całkowicie czyli jeden posilek będzie posiadał jedynie 150 g kurczaka oczywiscie z jakimiś warzywami czy narazie jeść jak jem ? Czy może coś zmodyfikować ?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Samym cardio nie wyrzezbisz ciala dorzuc cwiczenia silowe

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 334
Zapomniałem dodać że również 4x w tygodniu mam trening siłłowy na siłowni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Po pierwsze zmniejsz białko, po drugiej podbij tłuszcze. Tego białka tak za dużo 2g na kg masy ciała, 1g tłuszczy. Reszta węgle.
Sporo cardio, do tego siłowy, czy na pewno masz odpowiednio wyliczone zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 488
Od mojego zapotrzebowania mam odjęte mniej wiecej 500 kcal wiec jak waga stoi w miejscu musze dalej chyba trochę zmniejszyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
JW napisała blue hope, obetnij białko do 2gr na kg masy ciała więcej nie jest ci potrzebne i podbij tłuszcze do co najmniej 1 gr na kg masy ciała, manipuluj węglami żeby wyszło te 500-600kcal mniej niż zapotrzebowanie, aeroby możesz zamienić na interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 977 Napisanych postów 11360 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191393
Daj tłuściejsze mięsa jak : udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ,tłuszcze ; oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały, a także wyrzuć masło z orzechów ziemnych ponieważ :http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy 
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie - zmamiana produktów

Następny temat

Co zjeść w nocy

Wiecej