logo
zamknij zamknij

Poprawa wyniku w wyciskaniu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

0 5 0
napisał(a)
Witcher666
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 142 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1874
Cześć, chciałbym w ciągu 4 tygodniu poprawić wynik w wyciskaniu tak bardzo jak to tylko możliwe. Co mi poradzicie?

Aktualnie trenuję FBW na wolnych ciężarach (w tym WL, MC, Przysiad) 3 razy w tygodniu. Do tego 1-3 razy mam treningi funkcjonalne, wytrzymałościowe jako uzupełnienie. Od jutra zaczynam też brać cm3 z treca.
2
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 11309 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87314
Witcher666
Cześć, chciałbym w ciągu 4 tygodniu poprawić wynik w wyciskaniu tak bardzo jak to tylko możliwe. ?

.

To znaczy ile jest teraz , a ile chciałbyś żeby było ?

Na FBW ciężko zbudować siłę ....chyba że zmodyfikujesz same ćwiczenia niezbędne do poprawy wyciskania.
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 2032 Napisanych postów 35660 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253821
Jeśli swoje już dźwigasz to w 4 tygodnie wyników zbytnio nie poprawisz. Budowanie siły to proces długotrwały.
napisał(a)
Witcher666
Początkujący
Rekord mam 100, teraz byłoby to ok 95. Nawet odpowiada mi taka modyfikacja FBW żeby ten wynik poprawić. Oczywiście chciałbym jak najwięcej, myślę, że 110-115 jest realne, zwłaszcza, że mogę wyciskać 2-3 razy w tygodniu przy FBW
1
napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 11309 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87314
W takim razie mały eksperyment podczas treningu FBW....

Rób dwa razy w tygodniu klatkę , ale na ilości powtórzeń 2-3 x 4-5 serii w podstawowym ćwiczeniu , czyli wyciskanie na ławce płaskiej....
Drugie pomocnicze ćwiczenie w tym dniu rób w zakresie 4-6 powtórzeń x 4-5 serii....i tyle klaty na dany dzień.

Inne grupy rób jak dotychczas , chociaż możesz podobny sposób wdrożyć przy tricepsie...

Obciążenie w wyciskaniu dobierz dokładnie....żeby w serii ciężko było wykonać ostatnie 1-2 powtórzenia.
napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Poleć tak 4 tygodnie i zobaczymy....co zdziałasz ?
napisał(a)
Witcher666
Początkujący
Dzięki za pomoc, zastosuję metody, a przekonamy się jak poszło 10 marca :) Jak rozumiem trenuję na jednym obciążeniu, bez progresji ciężaru?

Zmieniony przez - Witcher666 w dniu 2017-02-10 20:00:48
napisał(a)
ryba005
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 982 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11243
napisał(a)
00PiotR00
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 176 Na forum 274 dni Przeczytanych tematów 9084
Witcher ile warzysz?
napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Witcher666
Dzięki za pomoc, zastosuję metody, a przekonamy się jak poszło 10 marca :) Jak rozumiem trenuję na jednym obciążeniu, bez progresji ciężaru?

Jeśli na danym stałym ciężarze zobaczysz że w przed ostatniej serii spokojnie wyciskasz ,to do ostatniej serii możesz coś delikatnie dołożyć....pamiętaj jednak że bez przesady , bo cięzar z ostatniej serii będzie Twoim obciążeniem na kolejny trening.
Będziesz musiał nim zrobić znowu 4-5 serii po 4 powtórzenia....

Teraz wszystko jasne...?

W razie pytań pisz....najlepiej jakbyś założył DT
napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
00PiotR00
Witcher ile warzysz?

Z profilu wynika że jakieś 78kg...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski na kolana do przysiadu

Następny temat

Trening 4 dni pod rząd, jak to ugryźć?

Ziemniaki czy ryż? Porównanie okiem dietetyka

Suplementy na masę - beta-alanina

KOMUNIKAT IFBB ELITE PRO!

Kasia Dziurska na Arnold Classic Europe