SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Poprawa sylwetki dieta + plan treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 317

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 611
Witam wszystkich , postanawiam w najbliższym czasie wziąc się poważnie za swój wygląd . Miałem doczynienia już z siłownia ale u zajomych i później z braku czasu odpuscilem. Teraz nadeszły zmiany. Zakup wlasnego sprzętu do ćwicZeń kompletna lawka z osprZętem. Moja waga to 88 kg , wiek 20 lat. Mam trochę tłuszczu ale moja postara jest dość zbita nie widać we mnie że tych Kilogramow. Doczynienia z suplementami już miałem spalacze , białka , aminokwasy. Lecz z konkretną dieta nie. Prosił bym Was jaki obrac plan ćwicZeń , ewentualna suppementacja i podstawowe wskazówki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1352 Napisanych postów 24674 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 380293
Twoją rutynę treningową powinny stanowić ćwiczenia wielostawowe, przy których skupiasz się na większej ilości grup mięśniowych niż jedna. Oczywiście Twoim głównym celem jest nauczenie się odpowiedniego sposobu wykonywania danych ćwiczeń.

Czytaj.
http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

Odpowiednie żywienie to fundament.
Zajrzyj do działu Odżywianie.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-05-04 15:32:44

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozłożenie ćwiczeń

Następny temat

Split do oceny

Arnold o sterydach i gwiazdach kulturystyki Arnold o sterydach i gwiazdach kulturystyki Chloryn sodu, hit czy kit? Chloryn sodu, hit czy kit? Kreatyna - dlaczego nie działa? Kreatyna - dlaczego nie działa? Patryk Jaśkiewicz – ocena sylwetki Patryk Jaśkiewicz – ocena sylwetki  Ilona Świerk zostanie mamą! Ilona Świerk zostanie mamą! Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Naleśniki z malinami i migdałami Naleśniki z malinami i migdałami Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda! Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda!