SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa planu treningowego , 16lat , 181cm , 71kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 102
Witam , w sierpniu rozpocząłem trening z hantlami , na początku trenowałem biceps , triceps , czasami nogi i wiem ,że trzeba ćwiczyć wszystkie partie ciała więc rozpocząłem ten trening : Kompletny trening z hantlami
Wzrost: 181 cm
Waga : 70 kG
Obwód bicepsa:33
Obwód klatki: 94
Obwód uda:54
Obwód w pasie: 83
Obwód bioder:98
Obwód przedramienia:29
Obwód łydki:37

Piszę ponieważ , chciałbym się dowiedzieć jakimi ćwiczeniami mogę zastąpić niektóre ćwiczenia ponieważ nie wszystkie mogę wykonać bo nie mam ławeczki w domu.
Ćwiczenie nr 1 i nr 2 (Nogi) wykonuję 1 seria 12 powtórzeń.
Ćwiczenie n3 i 7 (Klatka i triceps) nie wykonuje jak w planie z linku tylko robię pompki :Pompki i na triceps dodatkowo podnoszę sie mając dłonie na fotelu 2 serie po 12 powtórzeń.
Ćwiczenie nr 4 (plecy) : Tu jest problem , nie robię tego bo nie mam opanowanej techniki, podrzucam itp, wgl ciężko mi to zrobić i tutaj prosiłbym o inne możliwe ćwiczenie .
Ćwiczenie nr 5 (barki) wykonuje na normalnym krześle.
Ćwiczenie nr 6 (Biceps) zginanie ramion na stojąco , 8 serii po 12 powtórzeń.
Ćwiczenia 8 i 9 jest ok. Brzuch robię wykonując spięcia jak w treningu przedstawionym , do tego skręty tułowia z uniesionymi nogami 2 serie po 80.
Trening jest wykonywany raczej hantlami o wadze 5,5kg lecz i wczesniej robiłem 7,5kg i dawalem rade. Nie mam pojęcia czy robię dobrze z tymi ciężarami. Co chodzi o technikę to wszystko oglądałem filmiki jak wykonywać.

Jestem raczej zielony jak jeszcze i prosiłbym o pomoc i opinię tego co robię . Nie mam diety , ciężko mi ja ułożyć ponieważ nie ma funduszy .


Zmieniony przez - albi7x w dniu 2013-12-14 16:54:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
Brak ławeczki to nie problem. Ja tez zaczynałem z hantlami i spokojnie zawsze moglem ustawic sb dwa krzesła lub taborety i jechać tak np klate. Obciążenia rzędu 7.5 kg to znikoma waga na klate więc w warunkach czysto domowych przy tym obciązeniu krzesłą spełnią role ławeczki doskonale. Polecam ci trening domatora -> http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp I PO PIERWSZE DIETA BO BEZ DIETY NIC NIE ZROBISZ. Pozdrawiam i powodzenia! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 102
Tak wiem ,że 7,5 kg to nie an wyciskanie klatki piersiowej dlatego zastąpiłem to pompkami , wydaje mi się ,ze to lepsze rozwiązanie .

Mógłby ktoś polecić dobre produkty w jak najniższej cenie ? i Z czym brać kanapki do szkoły czy zamienić je wgl na coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 102
Tak myślałem własnie, spróbuję sobie ułożyć tą dietę i kupię białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
NIE! Najpierw ułóż dietę a potem sprawdź czego ci brakuje i ewentualnie dołóż białko. Najlepiej wstaw tu dietę to ci pomogę. Pozdro! :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MasówkaProblem

Następny temat

Pytanie o dietę i nie tylko.

WHEY premium