SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa kształtu nóg- foto

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 202




Witam serdecznie. Zgłaszam się do Was z prośbą o rady dotyczące poprawienia kształtu nóg. Wklejam zdjęcia. Nie wiem zupełnie jak się do tego zabrać. Proszę o jakieś propozycje ćwiczeń. Czy mają być to aeroby, czy rozciąganie? Może siłownia? Zastanawiam się nad dietą, bo właściwie górę mam szczupłą. Na zdjęciu widać dysproporcję. Pomóżcie


Płeć: Kobieta

Wiek: 22

Waga: 56

Wzrost: 166

Obwód klatki: 81

Obwód ramienia: 27

Obwód talii: 65

Obwód uda: 51

Obwód łydki: 33

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 24%

Aktywność w ciągu dnia: praca siedząca, spacery

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: staram się codziennie ćwiczyć w domu (brzuszki, pompki, przysiady), dużo spaceruję (czasem wychodzi 30 km tygodniowo)

Odżywianie: nie jem słodyczy, białego pieczywa, ciemne też ograniczam. Jem musli, jogurty naturalne, warzywa, owoce, tuńczyka w wodzie, ryż brązowy. Generalnie zdrowo się odżywiam. Wcześniej jadłam więcej węglowodanów i mięso. Obecnie mięso ograniczyłam jedynie do piersi z kurczaka.

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: jajka, cytrusy, chemia w jedzeniu.

Stan zdrowia: ok

Preferowane formy aktywności fizycznej: jestem w stanie poświęcić godzinę dziennie na ćwiczenia. Zwracam się z prośbą o poradę, jakie :) Czy aeroby, rozciąganie... ja nie mam o tym pojęcia.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: zastanawiam się nad clenburexinem

Stosowane wcześniej diety: brak

Zmieniony przez - misshaute w dniu 2010-04-29 20:32:33

Zmieniony przez - misshaute w dniu 2010-04-29 20:34:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
ale co CI konkretnie nie pasuje? Łydki, uda? Imo, ja bym zostawił, są bardzo fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 202
Nie pasuje mi to, że nie są wyrzeźbione. Chciałabym żeby nabrały ładnego kształtu, a jednocześnie nie zwiększyły objętości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
biegi, skakanka, rower :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 202
od roweru nie przybędzie mi w łydkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
raczej w udach, chociaz w łydkach pewnie też, rozciągaj mięsnie po wysiłku to powinno być dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dieta - zrzucisz tluszcz - nogi zrobia sie szczuplejsze
mozesz robic aeroby biegajac, zawsze cos pomoze na wymodelowanie nog
spalacz mozesz dorzucic ale wtedy zeby byly efekty koniecznie dieta i aeroby/hiit
planuje przylozyc sie np miesiac/dwa, zaplanowac sobie trening, diete kupic spalacz konkretnie miesiac czasu solidnie przepracowac. Przewaznie jak ludzie stawiaja sobie cele na kilka miesiecy do przodu czesto sie odechciewa albo nie przyklada.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie słuchaj "fachowców" wyżej. Nogi poprawia się treningami siłowymi i dietą, a nie na rowerze czy skakance. Na siłowni robisz normalny trening oporowy, przysiady, ciągi, wiosła itp. Pod moim postem masz linka do treningów redukcyjnych, zobacz jak to wygląda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktail białkowy domowej roboty

Następny temat

mało kcal normalne?

WHEY premium