SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Poprawa kondycji, wytrzymałości i dynamiki.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2848
Okej dobra dzięki pomogłeś. Pozdro!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2848
Pierwsze bieganie za mną i jakoś dobrze się czuję, trochę bolały podczas biegu mięśnie piszczelowe ale oby do przodu.

PS. Macie jakieś cwiczenia typu wskakiwanie na skrzynie, bieg bokserski?
napisał(a)
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 64 Napisanych postów 650 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75501
Nie zawracałbym sobie głowy takimi rzeczami. Ogólna sprawność jest ważniejsza.

Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-05-17 18:10:17
1

Amat victoria curam

napisał(a)
Początkujący
Przyda się jakiś obwód bo na siłowni nie ma co robić za bardzo :D
napisał(a)
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 64 Napisanych postów 650 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75501
jak to "na siłowni nie ma co robić"?!
1

Amat victoria curam

napisał(a)
Początkujący
Nie ćwiczę już typowo siłowo. Bez żadnego treningu. Dzisiaj zrobiłem jakiś ale to 3 ćwiczenia bardziej na dynamikę (znalazłem coś na fabrykasily). Wydaję mi się, że przez tą siłownie jakoś ograniczone mam ruchy. Może mi się wydawać no ale jakoś wolałbym zacząć ćwiczyć jakoś obwodowo gdzie będzie leciał ze mnie pot i będę w miarę ruchliwy, nie to co teraz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec Redukcji

5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych  Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Sterydy nasilają trądzik Sterydy nasilają trądzik Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Kiran Bassan - od pączków do hantli Kiran Bassan - od pączków do hantli Fit naleśniki - wersja wytrawna Fit naleśniki - wersja wytrawna