SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa Siły :D TYLKO SIŁA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
Witam!! Jestem poczatkujacym który uprawai ten sport chciałbym uzyskac troche porad. Cwicze około 7 miesiecy wyciskam raz 116 kg serie takie : 90 kg 9 powtórzen 91 kg tak samo 92 około 8 i 95kg 7 razy czy mam cos zmienic zeby lepiej siła szła?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Ćwiczyć, a tak z ciekawości to ile ważysz i ile masz lat? coś więcej o sobie napisz. Bo ja bym był zadowolony że po tak krótkim czasie tyle podnosze:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
O matko ale lipa:)
Taki priorytet???

A gdzie piramida i progress???
Daj prosze cały plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
Mam 17 lat około 75 wagi 175 wzrostu. Ćwicze 2 razy w tyg. trneing wyglada tak : 1 dzien : Klata płaska 4 serie potem rozpietki 4 serie po 10 powtórzen potem biceps 4 serie po 10 nastepnie kaptur. 2 Dzien : klata skosna barki triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
Siwy,
chcesz, zeby sila szla, to zacznij trenowac trojboj silowy, twoj trening jest w tej chwili kulturystyczny

w skrocie - mniej powtorzen, ale za to z wiekszym ciezarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
Zastanowie sie nad tym trojbojem.Najbardziej to mi chyba zalezy na wypychaniu na ławce płaskiej.Cwczie tak jak mowiłem około 7 miesiecy wygladu to moze nie mam za specjalnego ale siły sporo.Ale oczywsice bardziej na sile mi zalezy wyglad drugożedna sprawa ale to tak głupio troche jak nie wygladasz na tyle ile podnosisz zastanawiam sie nad nitrobolon za w miare rozsadna cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
zrob pierwsza serie na 6 powtorzen nastepna dodaj ciezar i zrob na 5
2 nastepne serie w 4 powtorzeniach dodajac ciezar
i na koniec ze 2 razy na takim cierzarze na jakim dasz rade

trening klaty nawet ze 3 razy w tyg

i cwicz bary i triceps tez w mniejszej ilosci powtorzen bo one maja wielki udzial w wyciskanu

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help--- mam duży problem i niewiem co robić

Następny temat

rzeźba kilka pytań i korekta

WHEY premium