SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popękane naczynka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 189
hej, mam na skrzydełkach nosa żyłki, smarowanie kremami na ten typ skóry nie pomaga, ostatnio wybrałam się na zamykanie naczynek laserem i spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Czy ktoś ma podobne doświadczenia i poradzi cokolwiek na mój problem?
1

ALISIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
tez mam ten problem ogolnie mam cere naczynkowa leser mam za soba srednio mi pomogł..teraz w sumie nie wiem juz tez co dalej..
1

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Gdyby pękały to byłoby pół biedy...
Bo każdy taki mały wylew się wchłania i po krzyku...

Ale one sie rozszerzają trwale i są widoczne O!
Co można robić... niewiele, są kremy z wyciągami uszczelniającymi i wzmacniającymi naczyniówkę, wyciąg z kasztanowca ruty i innych zielsk, można zapodać sobie doustnie rutinoscorbin, ale...
Najlepiej jest to zapudrować O!

W przypadku zamykania naczynek laserem lub prądem, inne naczynia przejmują ich rolę i tez się rozszerzają, czyli kółko się zamyka

W szkole mówiliśmy na to teleangiektezje, goopio prawda?

P.S. ja tez mam i żyję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
ja tez zyje uzywam kremow do naczynkowej i finał ..za bardzo mi słonce nie dodaje urody bo nabieram koloru dobrze dojrzałego pomidoraale co tam

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 189
Żaden puder świata tego nie przykryje, a na dodatek o ile to nie plotka, to taka cera naczynkowa to duże prawdopododobieństwo trądzika różowatego. Zgroza!
Czy ktoś wie, co lepsze (tj. daje trwalsze efekty) laser czy elektrokoagulacja? Te strupki przez 2 tygodnie jakoś przeżyję, tylko żeby te pajączki zniknęly. Pozdrawiam i czekam z nadzieją na odpowiedź

ALISIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
trądzik rózowaty to inna para kaloszy
pudry przykrywają, ale te za około 100zł (niestety wraz ze wzrostem ceny idzie wzrost jakości)
w zamykaniu naczynek kieruj się ceną na jaką Cię stać, laser po prostu jest droższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 174
witam mam problem z popekanymi naczynkami od dziecka pierw miałem pare na twarzy ,w wieku 17 lat zaczeły mnie ich mnustwo pekac na szyi ,ramionach i klatce piersiowe koszmar mam ich miliony smaruje w zime biore rutinoskorbin wódki tez starm sie nie pic bo sie rozszezaja ,uzywałem róznych masci nawet korzystałem juz z zabiegów ale sa strasznie kosztoiwne np.szyje trzeba z 6 rsazy powtórzyc a cena za wizyte to 200 złotych czyli 1200 sama szyja a gdzie rece i klatka ,pomocy poradzcie mi co zrobic moze ktos zna cos co mi pomoze dziekuje;;;(((
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

morfologia krwi

Następny temat

boli po treningu

WHEY premium