SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomysł na śniadanie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 647

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
Witam, praktycznie dzień w dzień jem na śniadanie jajecznicę bądź omleta. Zmieniają się tylko proporcje i składniki. No ale ileż można. Piszcie jakieś wasze ciekawe propozycje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 5539 Napisanych postów 58914 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457640
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 9035 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44549
Płatki owsiane na mleku.

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2013-09-06 13:33:21

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 6730 Napisanych postów 102551 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1053454
u mnie na sniadanie tak, owsianka, owsianka zblendowana, jajecznica z cebulą i wędliną, albo jajka na miękko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1560 Napisanych postów 45704 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457839
zobacz dzial kuchnia sfd kilka ciekawych pomyslow sie znajdzie

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
anubis84
u mnie na sniadanie tak, owsianka, owsianka zblendowana, jajecznica z cebulą i wędliną, albo jajka na miękko.

Co masz na myśli? ;D

Zmieniony przez - JKBB w dniu 2013-09-06 16:09:09
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2572 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27940
owsianka zmielona w blenderze pewnie :P

Ja lubię zrobić sobie coś takiego 'ala' musli, fajne smaczne. Ja robię tak
100g platkow owsianych do miski + 350ml 0,5% mleka + 3g kakao odtluszczonego wedel, mieszam, wstawiam do mikrofalowki na 3minuty, potem czekam az wystygnie i dodaje 50g rodzynek i fajne sniadanko :D
napisał(a)
Początkujący
No ale to je samą surową owsiankę zmieloną? Nie wydaje mi się:D
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 6730 Napisanych postów 102551 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1053454
mocze owsiane na noc, rano odcedzam, do szejekra mleko i wpc mieszam, potem dodaje płatki lub ugotowany ryż, banana i blenduje sobie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
To zmienia postać rzeczy :D
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 297095
200g zmielonych na proch owsianych, 5g kawy, słodzik, 700ml mleka = piękne śniadanie :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje Pierwsze Kroki

Następny temat

Kolejne pytania.

Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki