SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomrzcie mi ulzyc dobry plan treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 593

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Mam problem cwiczylem 2 miesciace przed wakacjami mialem nawet zadawalajace wyniki ale w wakacje nistety zaprzestalem terningu :( . Ale przedtem prawe nic mi miesnie nie roly tylko sily przybywalo pewnie zle trenning mialem. I teraz zwracam sie do was o to zebyscie mi ulozyli jakis optymalny treening na mase.
Mam 17 lat, 170 cm wzrostu, 80kg wagi
Dodm jeszcze ze dysponuje na tazie laweczka pod sztznge z wycigiem i skosem (wlasna robota :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2008
coolczas - L. przecz. artykułów 4

wiesz co to wyszukiwarka? poszukaj jakiegos treningu ACT ostatecznie moze byc HST a wogule to nie zasmiecaj forum takimi postami wiele jest art-ow z treningami tylko 3a ruszyc dupe i poszukac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - Prosze o Wypowiedzi

Następny temat

Stanie na rękach

Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki? Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Szymon Łada - ocena sylwetki Szymon Łada - ocena sylwetki Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki