SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki i strasznie bolace rece zamiast brzucha.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Witam. Zaczalem robic pompki i po 10 zaczynaja mnie strasznie rece bolec czy to normalne? Brzuch nic nie boli nawet nie czuje zeby pracowaly miesnie brzucha. Na drazku moge sie podciagac po 20 razy, a pompki robie na brzuch ale przez rece nie daje rady. Prosze o pomoc, czego to mzoe byc wina?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
pomki na brzuch wcale takie zle nie sa. robi sie przeciez cwiczenie "plank" na brzuch, a w pompkach tez trzeba prosta pozycje utrzymac. i jak najbardziej pomocne do podciagania, tylko ciekawe jak to sie stalo ze tyle sie podciagniesz, a pompek nie masz sily.

a czytalem gdzies jak artykol o jakims kulturyscie czy ciezarowcu, co mial probemy z bolami plecow i wlasnie "planki" mu zalecono na brzuch i mu przeszlo. a cwiczyl z duzymi ciezarami, ktore obciazaja brzuch, a jednak kazde cwiczenie ma swoje plusy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie te pompki robisz na brzuch :)? Pierwszy raz czytam o tym aby ktos robil pompki na brzuch:) A moze na brzuchu ?

Podaj wiecej szczegolow bo z tego opisu to wyglada ze sie nie wyspales i boli Cie chyba jeszcze glowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
wykonując pompki powinny pracować mięśnie brzucha ażeby utrzymać prawidłową postawę przy wykonywaniu ćwiczenia. Nie wiem czy w tym leży problem, ale może nie trzymasz jednego poziomu ciała (np wykonując masz zaokrąglone plecy) i bardziej Ci pracują ręce. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak - wiadomo - brzuch pracuje w ten sposob ale nie jest to takie napiecie ktore powoduje bol - jak gosc sie podciaga 20x to znacznie bardziej brzuch pracuje przy podciaganiu niz przy pompkach - przynajmniej takie jest moje doswiadczenie w tym zakresie. No i nie stosuje sie pompek jako cwiczenie na miesnie brzucha :)

Moze ma ucisk na jakis nerw w rece ? Ale wowczas przy podciaganiu raczej tez wystepowalaby taka dolegliwosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
ale on ma problem z rękami ... wydaje mi się że to przez złą technikę.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
tzn tak robie pompki zeby wycwiczyc miesnie brzucha, a rzeczywiscie moze lezy w zlej technice tyle ze probawalem roznych technik i za kazdym razem jest tak samo a rak nie chce cwiczyc, tylko chce wyrobic kaloryferek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I chcesz wyrobic kaloryferek cwiczac pompki ? Mysle ze predzej slonce zgasnie niz ta droga Ci sie uda zrobic kaloryfer.

Uloz porzadny plan cwiczen na cale cialo, a przede wszystkim poczytaj wiecej na temat treningu ogolnie i treningu miesni brzucha bo to temat boomerang i nie chce sie juz nikomu chyba od podstaw pisac wszystkiego.

To podciaganie to chyba zbajerowales tak patrzac na to co napisales o tych rekach, no ale to nie wariograf tylko SFD cale szczescie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1419
Nie mogłem się powstrzymać pompki na kaloryfer weź zrób sobie A6w jeżeli masz za dużo tłuszczyku a jak masz mało tłuszczyku a chcesz kaloryfer to poszukaj jakiegoś treningu na brzuch.

Chwilowo masa, w domowym zaciszu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Nie mogłem się powstrzymać
w tej chwili ja też nie mogę
weź zrób sobie A6w jeżeli masz za dużo tłuszczyku
żartujesz?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
z drazkiem prawda calkowita a kaloryferek mi juz widac tylko chce go podrasowac a na a6w jestem za mlody wole nie ryzykowac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
Za młody na a6w? I czym to grozi że nie chcesz ryzykować? Dobre rady dostajesz wartałoby posłuchać. Tylko jeszcze jedna uwaga a6w to plan na 42 dni. Przerywanie wcześniej jest bezsensowne Trzeba ćwiczyć całe 6 tygodni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

proszę o poradę

WHEY premium