SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Witam,trenuje gdzieś od roku,ale tak napoważnie,bez przerw to od końca lipca.Na chwilę obecną mój plan to 2x w tygodniu każda grupa mięśni.
Musze jednak wzmocnić tricepsy,tak więc robie w domu jeszcze pompki,
wąsko ręcę ,nogi na podwyzszeniu(wiecie o co chodzi),no i tyłem ,podporem.
Moje pytanie Brzmii:ile serii? czy dobrze by było 3x po max powtórzeń czy może rozbić to np na 5 serii po mniejsza ilość?Narazie robiłem właśnie po 5 serii(po gdzies 25 powtórzeń,jednak ostatnie serie to tak po 20-22)(podporem tyłem były po nich ,i było ich mniej,po ok 16 powtórzeń).
No i jakie powinny być przerwy pomiędzy seriami? Prypominam:chodzi tu o zwiększnie siły,wyrzymałości,narazie szło mi nie źle,ale może można by robić to jeszcze lepiej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
A do normalnej siłowni nie masz dostępu?

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
no właśnie widzisz nie bardzo...najblizsza w ,miare dobra siłka jest dosyć daleko,pozatym mam w miare przywoitą siłke u kumpla ,i tam ćwicze,ale jednak do tego robie te pompki.No i właśnie jak je robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
Z pompkami sobie odpuść. Piszesz, że chcesz wzmocnić tricepsy. Może sie tylko tym skończyć, że je przetrenujesz i tyle z tego będzie. Jak ci na nich zależy to wrzuć je w rozkładzie tygodniowym na pierwszy dzień po przerwie. Będziesz miał więcej siły na ich trenowanie. Jeszcze raz, daj sobie spokój z pompkami a skup się na treningu na siłowni

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Odpuść sobie na razie robienie siły z takim stażem (głównie chodzi o te nieregularne treningi). Podobno jak ćwiczenie 2x na tydzień każdej grupy - to bezsens. Stawiaj na jakość, a nie na ilość... Wszystko przychodzi z czasem.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Czyli radzicie zrezygnować z pompek wogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
SOLIDNY trening na siłowni w zupełności wystarczy.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie mój plan treningowy-pilne

Następny temat

Polsat zdrowe i uroda - nowa metoda cwiczeń

WHEY premium