SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozecie ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem zalamany . Zrobilem zdjecie RTG kregoslupa na calej jego dlugosci i poszedlem do ortopedy. Oznajmiono mi, ze mam lekka dyskopatie ledzwiowa i ze jesli chodzi o silke to powinienem nie obciazac kregoslupa. Mam plywac na basenie choc to nie rozwiaze przypadlosci, korzystac z masazy, jakies lasery, leczenie swiatlem. I ja to wszystko rozumiem, ale CHCE NADAL CWICZYC. Ortopeda powiedzial, ze z dyskopatia mozna zyc, ale trudno bedzie z wyleczeniem. No to jak to jest do cholery, mozna ja wyleczyc czy jestem juz kaleka do konca zycia ?
Mam slabo rozwiniete miesnie nog wiec sami rozumiecie dlaczego tak mną trzepie, zadnych przysiadow ze sztanga. Wiem, ze mam problem, ale nie poddam sie. Jak to jest z obciazeniem kregoslupa na hak - maszynie [o przysiadzie na suwnicy moge chyba zapomniec, ale wypychanie ] ? Generalnie nie mam pojecia jak obecnie cwiczyc. Przypuszczam, ze w wiekszosci cwiczen zaangazowany jest kregoslup wiec nie ma co nawet wspominac o "zerowym obciazeniu" . Nie zalezy mi na ogromnych przyrostach, ale na zachowaniu jako takiej symetrii ciala. Poradzcie cos bo juz niedlugo bede bocianem [gora rozbudowana a dol z dupy wysrany] .
A co sadzicie o kregarzu ? Wciaz mi powtarzaja, ze to niebezpieczne rozwiazanie bo na czym oprzec wiarygodnosc takiego fachmana a ponadto, ze zrywa zrosty, itp. Ratujcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
"pomożemy"- E . Gierek
Poczekaj na fachmanów

koks20

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekam na fachmanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...no i sie nie doczekalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
VIA NET NIEWIELE MOŻNA POWIEDZIEĆ...

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem...Potrzebuje namiary na fachowe silownie w wawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
MAM TAKI SAM PROBLEM JUZ KILKA LAT NIE TRENUJE I CZUJE IE CORAZ GORZEJ BOLA MNIE PLECY PRAWY BARK ,LEWA KOSTKA JEST PRZES..NE.PLYWAM TO BARK BOLI JUZNAWET POOPLYWANIU.NIE WIEM MAMA 26 LAT I CZUJE SIE JAK SYF.WRACAM ZA 3 TYG DO P[OLSKI IDE DO KREGARZY I DO KRIOKOMORY NA 10 ZABIEGOW.MOZ EBEDZIE LEPIEJ.

WSPOMNIALES Z EKREGARZE ZRYWAJA ZROSTY?TO CHYBA DOBRZE BO WOWCZAS KREGOSLUP STAJE SIE RUCHOMY W MIEJSCU GDZIE ZESZTYWNIAL?TAK CZY NIE??

kolagen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duzy problem z siłą :(

Następny temat

Trening Doradzcie

WHEY premium