SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy-dieta tłuszczowa!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 483
Prosze o pomoc!!!od 5 tygodni jestem na diecie optymalnej,przytyłem od tego czasu 1,5kg i nie schudlem ani grama.Stosowalem sie do wskazówek kilku znawcow odnosnie tej diety.nie wiem co mam robic?!!chodze na silownie 4 x w tygodniu,po kazdym treningu 30min rowerka.moja dieta jest nastepujaca:
(przykladowa lista posilkow)
1-posilek-jajecznica z 6calych jajek na smalcu
2-posilek-25dkg sera zoltego
3-posilek-30dkg kielbasy smazonej na smalcu
4-posilek-30dkg parowek
5-posilek-20dkg sera topionego
6-posilek-shake z bialka serwatki(przed snem)

#w dni treningowe 4shake bialka serwatki wciagu dnia#
1-przed sniadaniem
2-przed treningiem
3-po treningu
4-przed snem

#w dni bez treningu#
1-przed sniadaniem
2-przed obiadem
3-przed snem
nadmieniam,ze nie licze kalorii,jem duzo bialka i tluszczu,staram sie w ogole nie spozywac weglowodanow
PROSZE O KAZDA WSKAZOWKE,KTORA POMOZE MI SCHUDNAC I CIESZYC SIE Z TEJ DIETY.NIE WIEM CO MAM ROBIC I MAM NADZIEJE,ZE MI POMOZECIE.Z GORY BARDZO DZIEKUJE.GORACO WSZYSTKICH POZDRAWIAM!!!

Narazka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360
Hm, dla mnie za dużo wszyskiego :) za dużo posiłków...za dużo w nich jedzenia....za dużo odzywek białkowych.... :]

"Nadzieje umiera zawsze na Końcu"

www.instalatorstwo.neostrada.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
to zacznij liczyć kaloriie i daj zdrowe tłuszcze

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
Jezeli chcesz siedziec na diecie wysokotluszczowej tylko dla tego zeby zrzucic zbedny tluszcz, polecam diety low-carb ckd i tkd, wybierzesz ktoras z tych diet. Twoja dieta jest zupelnie niezdrowa. Ja bym wszystkie te twoje parowki, kielbasy itp. wywalil do smieci juz dawno. Zamien to na zdrowe tluszcze typu ryby, orzechy. Poszukaj w wyszukiwarce wpisz dieta ckd i wyszukaj postu uriela. A jak nie to zapraszam na gg lub maila. Ja mam ulozona diete (ktora z wielkim podziekowaniem i pozdrowionka dla qazara, ktory ulozyl mi ta dietke) to moge ci pokazac. Ewentualnie pomoc ulozyc dietke, bo jak sie diete stosuje to zapoznaje sie bardziej w jej tajniki . Ja bym ta twoja diete juz natychmiast rzucil. Dla mnie ona jest niezdrowa, zreszta twoja dupa robisz co chcesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
"6-posilek-shake z bialka serwatki(przed snem) "
serwatki nie pije sie przed snem, serwatke zostaw tylko po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360
Dobra, ja ci cos powiem :P
Stosuje diete ckd. Jestem na niej 3 dzień. Czóje sie zaj*** :) 1 dnia tylko od dużej ilości tłuszczy (chodzi o oliwa z oliwek lub z ryb w oleju) samopoczucie było nie zbyt dobre. Mdliło mnie troche. Odzywianie sobie rozpisałem według tematów z tego forum (taką piramidalną) i musze powiedzieć ze daje to efekty bo pojawiła sie ketoza :) dzisiaj kupilem paski...ale juz 1 dnia sie pojawila :) (skad wiem? kolor moczu i smak w ustach)

Pije duzo wody (rano ok 300ml herbaty; do szkoły biore 1,5l wody nieg.; + koktail z białka (firmy: Ultimate Nutricjon-> polecam) na treningu 1,5wody a po koktail(TEZ MUSISZ ODPOWIEDNI TRENING MIEĆ. Ja swój ułożyłem...i co tydzień zwiekszam czas na aeroby, ale na siłce jestem 3 razy! [trening też z tego forum - na obwody <https://www.sfd.pl/temat104859/strona1/> polecam no i po powrocie tez z ok 2l wody

a jem...rano o 7, w szkole o 10:35, koktail o 11:45, obiad o 14, siłka o 15:30 po niej białko, o 19:00 kolacja (tylko tłuszcze roślinne -NIE ZWIERZECE). i to tyle. W sobote 1 ładowanie :) zobaczymy co to bedzie :P

__________
No, to masz troche rzeczy podanych wyzej co powinieneś robić!

jak tak patrze na to:
1-posilek-jajecznica z 6calych jajek na smalcu
2-posilek-25dkg sera zoltego
3-posilek-30dkg kielbasy smazonej na smalcu
4-posilek-30dkg parowek
5-posilek-20dkg sera topionego
6-posilek-shake z bialka serwatki(przed snem)

to wydaje mi sie ze chcesz przytyć :]
za dużo tłuszczy zwierzęcych (i wogóle 300g parówek to troche zadużo :> ja jem 100g ->parówkowej)

Nie masz mięs wysokobiałkowych a mało tłuszczowych (np: piers z indyka, kurczaka)

0! tłuszczy roslinnych(zdrowych)a powinieneś jak nawiecej!

I ZADUZO ODŻYWEK! 2 na dzień styka! w szkole i po treningu!

POWINIENEŚ obliczyć sobie ile cal dziennie powinieneś spozywać i do tego dieta. Nie mozesz dawać za dużo białka bo jako glukoza bedzie dostarczać substancje zapasowe (nie wejdziesz w ketoze -> a o to w tym chodzi :>)
Wegla nie mozesz za duzo, a jestem przekonany ze jak jesz tyle kiełbas to jesz na dzień ok 80-100g wegla ( a powinieneś MNIEJ NIZ 20 (ja w 18 sie wyrabiam) )

I mowisz ze nie liczysz calori! BŁAD. calorie powinny byc co do 1 wyliczonej...bo nie moze być za dużo ich ani za mało....nie moze być za dużo białka ani za mało...i to samo z tłuszczami!

"Nadzieje umiera zawsze na Końcu"

www.instalatorstwo.neostrada.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
Menthos to i tak jak jesz parowkowa to masz z lekka niezdrowa, ja bym kielbasy wogole nie jadl, zebys ty wiedzial jak i z czego ja robia... (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
No asolutnie musze sie zgodzic z robsonem,dieta nawet krotko stosowana nie moze podpierac sie na :WYSOKO PRZTWORZONEJ ZYWNOSCI,TUSZCZACH NASYCONYCH WYSOKO NASYOCONY I TRANS.Wiesz z czego sklad sie twoja tkanka tuszczowa z tuszczy nasconych to po co dotarczac ich tyle w diecie.Przedewszystkim oleje lniany i z oliwek,ryby,orzechy i nasiona,biale mieso,jajka,sery chude.Unikamy margaryn,kielbas,parowek,smalcu,majonezu,keczupu,musztard,smietany,masla,wedlin, nadmiernej ilosci czerwonego miesa.Co do serwatki ,to tylko na noc kazeina z lyzka oliwy z oliwek(jeszcze bardziej zwolni wchlanianie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360
Hm, chcialem zaznaczyć ze jem tylko kiełbase 2 razy na tydzień (razem 200gram) i do tego w godzinach przedołudniowych! Wiec nie jeste to dużo. Jak byście sie doczytali to wyraźnie jest tam napisane ze jem duzo ryb i oliwe z iliwek.

"Nadzieje umiera zawsze na Końcu"

www.instalatorstwo.neostrada.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Jedz kielbasy ile chcesz,ale jak bys wiedzial o jej produkcji tyle co ja to bys 10g nie ruszyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko

Następny temat

co dalej po kopenhaskiej?

WHEY premium