SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy błagam co ja mam zrobic??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
Hej! Czytam o tych wszystkich dietach i wogule... ale zastanawia mnie jedna rzecz a mianowicie: ktos pisze diete i jest w niej np piwers z kurczaka ryz chleb razowy itp. I on to dzien w dzien je? Przeciez mozna zwariowac od takiego jedzienia non stop tego samego:/ Mam 17 lat biore Matrixa i HMB cwicze 4x w tyg, ale nie moge sie pozbyc tluszczyku do zera. Bralem juz therme i owszem pomogla ale przy 2 a nawet 3 tabsach nic juz nie czulem. organizm mi sie przyzwyczail:/ Pomozcie w utworzeniu jakiejs diety zebym sie troszke wyrzezbil albo podajcie jakis link gdzie takowa mozna znalezc. z gory dzieki

pozdro

bez masy nie ma klasy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
zeby miec miesnie widoczne najpierw trzeba je miec, a ty masz 33 w bicepsie i chcesz jeszcze spalic tluszcz ??? Dojedz do 37 i wtedy rzeźb do tych 35 z ładną zyłką

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
No i zapomnialem o wymiarach jakis:) pas 83 klatka 104, ramie 33 i nic nie chce mi rosnac wiecej:/ To chyba przez zla diete. pomozcie

pozdro

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
zrezygnuj z hmb a zastąp to np. bcca treca .dokup jeszcze therme ale też treca bez efedryny .działa stopniowo ale skutecznie .może jeszcze super fat burner .a znalezienie dobrej diety lub przepisów jest banalne .wejdz wyszukiwarke napisz dieta i ci wyskoczy 5000 postów .staraj sie robić też aeroby przynajmniej co 2 dzień . i sądze że bedzie git.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
Aerobu to ja mam jak ide na trenig(pilka nozna) to 4 razy w tygodniu chyba wystarczy??? thx!

pozdro

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
a jeżeli chcesz by ci coś urosło może pomyśl o kreatynie jeszcze oprócz tego matrixa lub jakiś dobry izolat białka.tak by tłusczyku nie łapać

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
A co za izolat proponujesz????

pozdro

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Tomcio zjadaj 5 posilkow dziennie i szybko schudniesz. Ja od miesiaca stosuje diete masowa i zrzucam tluszcz. Nie biegam, nie jezdze na rowerze tylko rosne w bicepsie, a boczki juz prawie zgubilem :) Nie baw sie w zadne tam liczenie kcal. Poprostu wyczuj ile powinienes zjadac by nie siegac po czekolade i juz. Pamietaj zeby ostatni posilek nie zawieral weglowodanow. Kup sobie zgrzewke ryzu i filetow z mintaja w makro. Do monotonii sie szybko przyzwyczaisz. Prochow zadnych na spalanie nie kupuj bo szkoda kasy. Powodzenia

&#8226;oO° řaß đwA &#1090;řzy i 1OO&#8230; °Oo&#8226;
&#8226;oO° Ż&micro;ßř wyştę&para;ůjě w &para;ůşzçzy °Oo&#8226;

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
therm nie wie co mówi .kup sobie izolat np .treca albo olimpu są bardzo dobre . jak nie chcesz łapać tłuszczyku to bym pomyślał może nad thermą pro ale tez treca bez efedryny .i nie zastąpione aeroby koniecznie

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Bienias wiem co pisze. Nie wzialem tego z kosmosu tylko z sibie. Waze sie, mierze i wiem jak jest, a zadnych prochow nie bralem. Robcie jak chcecie ale schudnac mozna i bez tego dziadostwa.

&#8226;oO° řaß đwA &#1090;řzy i 1OO&#8230; °Oo&#8226;
&#8226;oO° Ż&micro;ßř wyştę&para;ůjě w &para;ůşzçzy °Oo&#8226;

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie klijent jeździ na l-karnitynie olimpa i troche mu pomaga (mało ale zawsze Ostatnio sie zbulwersował i bierze 5 dziennie... żyje i chudnie. 30tabl. - około 30zł - opakowanie na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba z kości na ości chcesz schudnąc...

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kretka, sojavit i zarcie, jak i ile?

Następny temat

Co jesc po treningu?

WHEY premium