SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy !!! Mesomorph - problem ze snem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Witam. Sprawa wygląda następująco. We wtorek tj. 28.03.2011 zacząłem suplementacje na mesomorph 388g + mono.
Jeśli chodzi o sam trening wszystko przebiega wzorowo, we wtorek jak i wczoraj czyli czwartek czułem się po treningu bardzo dobrze.
Problem tkwi w śnie, a raczej jego braku. We wtorek zasnąłem dopiero po godzinie 4 rano i obudziłem się po 6 tak więc spałem 2 godziny, wczoraj tzn. na dobrą sprawę dzisiaj :) to samo z tym, że zasnąłem dopiero po godzinie 6. Jestem w 100% pewny, że problem tkwi tylko i wyłącznie w mesomorph. W środę kiedy miałem dzień wolny od tego specyfiku spałem bardzo dobrze, obudziłem się wypoczęty i zasnąłem bez problemu. Jeśli chodzi o diete to jem regularnie i wg zaplanowanych godzin, nie jem późno ani żadnych dań ciężkostrawnych. Co mogę więcej powiedzieć? nie piję w ogóle kawy ani innych napoi kofeinowych. Nigdy nie miałem ze snem żadnych problemów. Sytuacja taka ma miejsce u mnie pierwszy raz.
Wiem, że wasza odpowiedź będzie prosta ... odstaw meso, tylko właśnie chodzi o to, że nie chciałbym tego robić.
Proszę o wasze rady co w tym przypadku zrobic. Zainwestować w coś na spanie ? zmniejszyć porcję ? Aktualnie biorę jedną pełną miarkę.
Dodam jeszcze, że miałem ponad pół roczną albo i troszkę dłużej przerwę od tego typu specyfików. Może to kwestia przyzwyczajenia ? Możliwe jest, że organizm przeżywa pewnego typu szok bo dostał nagle bardzo mocnego kopa po dość długim czasie niespożywania supli ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Na większość pytań sam odpowiedziałeś.
Albo zmniejsz dawkę. Lu też bież go o wiele wcześniej niż sam trening bo działanie i tak jest długie jak zauważasz albo też rób treningi wcześniej.
na sen ewentualnie wrzuć sobie ZMA

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z piszczelami

Następny temat

skrecenie stawu skokowego

WHEY premium