SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
witam mam problem ponieważ ćwiczę już od 6 miesięcy po 3 4 razy w tygodniu a efektów brak biorę dekstroza + kreatynę i nic do tego robie po 400 brzuszków dziennie od pół roku i 6 weidera a w bicu przyrósł mi 1 marny centymetr a po ukształtowanym brzuchu już wogle nic ;/ pomóżcie czy to jakaś choroba ?? zapewniam was że na treningach daje z siebie wszystko. Jeżeli chodzi o mój trening jak juz mówiłem trenuje 3 4 razy w tygodniu od godziny do półtorej godziny dietę oczywiście posiadam co mam jeszcze napisać hmm niewiem no jak ktoś jest w tym zaawansowany to prosze o jakąś pomoc (mam chęci warunki itp ale co mam zrobic skoro to mi nic niedaje niechciałbym skończyć z siłownią ale jeżeli dalej tak to będzie wyglądało :( ) Czekam na jakąś odpowiedz z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie to nie tak.

Cynk to witamina. Sprawdź w aptece ile trzeszczy.

A od samego cynku Ci nie przejdzi. To tylko nakieruje organizm na drogę. Z tym, że tu potrzeba cierpliwości. Rozumiem, że Ci to doskwiera. Że źle się z tym czujesz. Ale z dnia na dzień nie będzie poprawy. Ani z tygodnia na tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
A w ciągu tych 6 miesięcy ile razy zmieniałeś plan ? czy ćwiczysz jednym cały czas? Robiłeś przerwy regeneracyjne ?

Wrzuć swój plan to ktoś oceni czy jest dobry.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
jasne że robiłem przerwy hmm jeśli chodzi o trening no nie będę pisał idealnie wygląda mniej więcej tak:

-wyciskanie na ławeczce
-hantle (różne ćw)
-ławeczka do brzuszków
-ćwiczenia
na sztandze łamanej
-rowerek
-przysiady ze sztangą
-pompki
-6 Weidera
-parę ćwiczeń na triceps

chyba o niczym nie zapomniałem a trening jest moim zdaniem dobry bo jestem po nim wykończony a to chyba dobry znak ? sorki ze nie podałem nazw ćwiczeń ale nie pamiętam jak sie poszczególne ćwiczenia nazywają sorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
poszukaj ksiazki systemy joe weidera i zacznioj trening dla poczatkujacych z tej ksiazki!
ja tak zrobiłem i rezultaty były ekstra choc miałem zasoba juz troche trenowania! według mnie po prostu za ostro zaczołesz i to dlatego a tu trzeba wszystko stopniowo i powolutku;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
czyli uważasz że nie jest to żadna choroba niech się jeszcze ktoś wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
a skad ktos ma wiedziec czy to choroba nikt cie nei zna nie badał i raczej mało tutaj lekarzy! jak masz taka rozkmine ze to moze choroba byc to do lekarza idz i wszystkiego sie dowiesz!

a tak wogole to gdzie miałes cwiczenia na plecy??!! ibarki w tej swojej rozpisce?
i po co robic brzuszki a potem jeszcze 6 weidera albo jedno albo drugie! jak juz robisz tak duzo tych brzuszków to poszukaj jakis cieższych cwiczen zeby mniej tych powtrorzen robic! np unoszenie prostych nóg w zwisie!
i po cholere ci ten rowerek w połowie treningu jak mase chcesz robić?? rowerki i aeroby sa na redukcje!
Zmieniony przez - Mateusz88d w dniu 2008-05-29 12:56:04

Zmieniony przez - Mateusz88d w dniu 2008-05-29 12:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Rowerek robie dla kondycji ale żadko częściej biegam dołoze jakies ćw na barki i plecy znasz jakieś dobre ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
plecy: podciaganie na drazku, martwy ciag, wiosłowanie!
barki: wyciskanie z klaty i zza karku

poczytaj o planach fbw i trenuj według tego co wymyslili inni np georgu lub jakis inny spec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
co to za plan? do bani! posty podwieszone przeczytaj zrób FBW na poczatek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
mam jeszcze 1 pytanie co ma zrobić skoro moje mięśnie mnie nie zadowalają a raczej brzuch i klata trenuje a brzuch i tak mam jakiś taki dziwny a co do klaty hmm najbardziej mnie wkurzają stojące sutki czy jest na to jakaś rada czy mam iść z tym do lekarza ?? Bo jak patrze na to to mi sie ćwiczyć odechciewa :( Nie którzy robią sobie mięśnie brzucha w 2 miesiące albo mniej a ja ćwicze je już tak długo i nic doradźcie mi coś co mam z tym problemem zrobić :( :( :(

Zmieniony przez - boro15 w dniu 2008-05-29 17:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
Twój "trening" wygląda jak typowa pierwsza wizyta wiekszości sezonowców i w ogóle mnie nie dziwi, że nic Ci nie dał... bez urazy ale widać, że nie masz pojęcia o układaniu planów więc sie za to nie bierz.

Na forum było już mnóstwo postów nt treningu FBW 5x5 (użyj wyszukiwarki) najbardziej wartościowe posty pisał hardgainer (BILL STARR/ulubieniec/drsquat - ten sam człowiek) i na nich się skup.

Jak to nie zadziała to przerzuć się na bierki...

Zmieniony przez - chris_rdm w dniu 2008-05-29 17:29:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS dobry plan ?

Następny temat

co sadzicie o takiej rozpisce?

WHEY premium